Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Dostał ktoś takiego maila ostatnio od Gearbesta? Faktycznie wysłali pocztą normalnie?

Dear Customer,

Thank you for placing an order with us.

We sincerely apologize for any inconvenience caused, however due to restrictions with your previous shipping method, your order has been sent out with registered mail. This may cause a slight delay to the delivery. As a gesture of goodwill for this time only, if you incur any import tax due to this, kindly offer us the tax receipt, and we will refund you about this tax fee.
We once again apologize for any inconvenience.
Thank you for your understanding and cooperation.

Best regards,
Gearbest Customer Service

Mam zamówione dwa telefony. Redmi 4x został wysłany poł godziny po mailu i alipaczka pokazuje, że jednak idzie Priority Line. Natomiast na wysyłkę czeka Axon7... Ale w info o zamowieniu dalej jest DPDUK jako metoda wysyłki. Jak celnicy przejmą paczkę i sie uczepią certyfikatów i pierdół to bedzie fajnie...

#telchina #gearbest #banggood #chiny #xiaomilepsze
wołam @GearBest_Polska
  • 15
  • Odpowiedz
@TakumiFujiwara: dostałam taka wiadomość:
"Thank you very much for your enquiry.

Please rest assured they will resend it to you within 7-15 business days.
You will get a new tracking number at that time."

niestety bez numeru listu przewozowego o który wcześniej prosiłam, tylko piszą, że go dostanę kiedyśtam. Moim zdaniem to jest taka forma grania na zwłokę i oni liczą, że do nas dojdą te paczki wcześniej wysłane. Oczywiście mogę
  • Odpowiedz
@nika2006
to z tej pierwszej fali zatrzymanych paczek w UK przez celników? Ja zamówiłem 28 września OP5 i bez problemu. Jeszcze dwa tygodnie temu tablet i też git. Teraz redmi 4x i wysłali priority linem... A zamówiony dzień później Axon 7 i coś kręcą... Ja płaciłem PayPalem więc o kasę sie nie martwię. Tylko szkoda mi czekania, napaliłem się na ten telefon.
  • Odpowiedz
@TakumiFujiwara: Ja dostałem coś identycznego dzisiaj.
Zamawiałem telefon pod koniec września, dopłaciłem do Priority Line. Kilka dni temu dostałem polecony z WER Zabrze, że mam się wyspowiadać z zawartości mojej paczki (czytaj VAT). Jak się okazało przesyłka nie poszła PL, ale zwykłym Registered, mimo, że w shipping method miałem EU Express.

Mail o tyle ciekawy, że w poprzednich oświadczeniach mieli zwracać do 50$, tutaj wygląda jakby miał być zwrot całości (
  • Odpowiedz
@Malchos fajnie, że mnie chociaż przed faktem powiadomili... A co do wysokości podatku to i tak nie wyjdzie więcej niż to 50$ ( zapłacilem 895 złotych). Mogli też wziać pod uwagę, że dużo $$$ u nich zostawiam
  • Odpowiedz
Mały update: W tickecie zacytowałem im maila, którego mi sami wysłali, tego o tym że nie będzie priority line tylko reigstered air mail. Support... nie zrozumiał własnego maila, którego pewnie wysyłają hurtowo i to co mi odpisują:

Gearbest Customer Support At10/27/2017 02:59:59

Dear (nazwisko usunąłem),

Thank you for contacting us regarding your order.

After tracking your parcel on 17track.net, I am sorry to inform you that the tracking number is inactive
  • Odpowiedz