Wpis z mikrobloga

Za dużo tego, żeby pisać każdemu PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsza tura gift cardów została dodana przez sklep Gearbest do waszego konta. U niektórych mogą być aktywne już teraz, a u niektórych może to jeszcze potrwać nawet do jutra zanim się aktywują w systemie. Czy wasza karta już działa? Sprawdźcie sami.

Jak działa gift card?
Żeby wykorzystać gift card należy dodać do swojego koszyka produkty, które nie przekraczają kwoty $20 (wraz z wysyłką) oraz podczas wybierania sposobu płatności na samym dole wybrać właśnie płatność za pomocą karty podarunkowej. Niestety gift card nie pojawi się w aplikacji mobilnej, musicie sprawdzić swoje konto na komputerze!

Wiele osób dodawało swoje zamówienia mimo, że nie było lub nie ma z nimi żadnych problemów, nie były wysłane przez DPD lub z jakiś innych powodów nie kwalifikowały się do odebrania karty podarunkowej. Sprawdziliśmy wszystkie zamówienia kończąc na zamówieniu @barrtek213 (włącznie)

Jeżeli opublikowaliście swój numer zamówienia po wpisie @barrtek213 czekajcie na drugą turę kuponów.

Lista zakwalifikowanych zamówień: http://pokazywarka.pl/giftcard1/

#gearbest
  • 37
Jak działa gift card?

Żeby wykorzystać gift card należy dodać do swojego koszyka produkty, które nie przekraczają kwoty $20 (wraz z wysyłką) oraz podczas wybierania sposobu płatności na samym dole wybrać właśnie płatność za pomocą karty podarunkowej. Niestety gift card nie pojawi się w aplikacji mobilnej, musicie sprawdzić swoje konto na komputerze!


@krokof:
a gdzie moge sprawdzić czy mam już giftcard?


@krokof: Przecież odpisujesz na wiadomość, w której są te informacje:

podczas wybierania sposobu płatności na samym dole wybrać właśnie płatność za pomocą karty podarunkowej. Niestety gift card nie pojawi się w aplikacji mobilnej, musicie sprawdzić swoje konto na komputerze!


Plus:

U niektórych mogą być aktywne już teraz, a u niektórych może to jeszcze potrwać nawet do jutra zanim się aktywują w systemie.
@GearBest_Polska: Gdzie można zleźć konkretniejsze informacje o tych gift card? Monza ich używać jak użyło się już kuponu obniżającego cenę? Czy jak zamówię coś poniżej 20 $ to wartość karty zostanie pomniejszona o wartość zakupu czy karta przestaje być aktywna?
czy komuś ruszyło zamówienie z 17.09 prioryty line? u mnie nadal nic :( prezent fajny ale co z naszymi zamówieniami? ile można czekać? w dodatku raz mi support pisze, że wysłał drugi raz, ale nie daje nowego trackingu a raz ze mam czekac bo utknęło na cle :(