Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z biegiem lat, w dobie cyfryzacji to wszystko zrobiło się takie nijakie i mdłe


@pekas: więc albo starocie, albo nowocześniejsze "-posty" z elementem zaskoczenia. Jest parę kapel, które mimo środków i możliwości grają* dalej w starym stylu. No choćby ukraiński Drudkh - jeden z członków jest właścicielem studio, robili tam w podobnym składzie shoegaze'owe Old Silver Key które brzmiało ok, czysto bez "garażu". A Drudkh do 2010 brzmiał jak z piwnicy
@pekas: nie pamiętam gdzie to słyszałem, ale chyba sam Vincent kiedyś opowiadał, skąd wzięła się nazwa Alice Cooper. Po prostu - żeby wku%wić do białości wszystkich metalheadów z branży, nazywających swoje zespoły "Pomiot Szatana", "Odbyty Diabła" i w inny prawilny sposób siejący strach i zniszczenie - a tu Alice, BABA wśród metalów, słodka Alicja, a tu śpiewa facet. WTF!?!?
@cult_of_luna kurde źle mnie zrozumiałeś. tzn pewnie ja źle to napisalem. otóż znam panów z ukrainy i szanuję mimo poglądów, które czasami lądują na okładkach ich płyt. miałem na myśli wygląd sceniczny, zachowania podczas koncertów gdzie wtedy są źli i #!$%@? na jezusa, jego ojca i matkę.
@pekas: może źle zrozumiałem. A co do drudkhowych poglądów - nie oceniam, z jednej strony się odcinają, z drugiej strony symbolika jednoznaczna. Nie chce mi się oceniać co jest chorym a co z zdrowym "patriotyzmem". Swoją drogą - kawał dobrej muzy :)
@pekas: element zaskoczenia? druga fala to był najbardziej hermetyczny twór w dziejach ekstremalnego metalu w ogóle. Nic lepszego nie mogło się przytrafić blackowi, niż ewolucja w inne podgatunki. Obecnie mamy przesyt dobrych bandów, tylko trzeba otworzyć się na coś ambitniejszego niż mayhem. #niepopularaopinia