Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomóżcie :( aż się wstydzę to z głównego konta dodawać przez swoją głupotę.

Spuściłem w kiblu ściereczkę taką jednorazową. Nie wiem co robić. Próbowałem grzebać prętem zrobionym z wieszaka, ale nic to nie daje. Mocno #!$%@?łem? Mogą być jakieś konsekwencje tego? Dzwonić do właściciela mieszkania? #hydraulika #toaleta #kiciochopyta #protip

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli zapchała kibel to raczej jest blisko. Długa gumowa rękawiczka i miłego grzebania. Jeśli jest dalej to sprężyna może nic nie dać. Ryzykuj z kretem w granulkach + gorąca, ale nie wrząca woda. Mi się to nie przytrafiło, ale słyszałem o przypadkach #!$%@? kibla w ten sposób :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oooo stary... #!$%@?łeś oczyszczalnie jak nic, dlatego posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś
  • Odpowiedz
OP: @Asterling
@zagubiony_w_przestrzeni
@przy_okazji

Już się naczytałem, że ludzie w ten sposób sąsiadów zalewali :|
Niby na razie nie jest zapchany, ale w wyobraźni już widzę jak ta ścierka tam tkwi i będzie zbierać wszystko co spuści się w toalecie, aż nazbiera się tyle, że się zapcha :(

@zolwixx no to teraz mnie dobiłeś

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
OP: @Asterling
@zagubiony_w_przestrzeni naczytałem się już w necie, że ludzie w taki sposób sąsiadów zalewali :p no niby się spuszcza woda normalnie, ale to woda tylko, w mojej wyobraźni już widzę jak ta ścierka tam tkwi i będzie zatrzymywać wszystko co się spłuka i jak przyjdzie wezwać hydraulika to gruby hajs mnie to będzie kosztować :(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
Mirki pomóżcie :( aż się wstydzę to z głównego konta dodawać przez swoją głupotę.


@AnonimoweMirkoWyznania: To nic takiego. Jeśli się boisz, że kibel zapchany to kup sobie spirale hydrauliczną vel żmijkę i przepchaj nią sedes. Będzie git. Instrukcja użycia. Jedna ręką trzymasz, drugą kręcisz za gałkę i jednocześnie starasz się podpychać do przodu.
  • Odpowiedz