Wpis z mikrobloga

@cebula_online: normalne, że paczka nawet nie ruszyła (jak rozumiem)? Jak kupowałem to było, że ships do 2 listopada, potem do 8 czy 12, a teraz "between 18-30"? Pytam, bo pierwszy raz ogarniam coś z gearbest, do tej pory tylko banggood i zaczynam się irytować, zwłaszcza jak będzie świąteczne zatrzęsienie...:/ Oni tak sobie tam często w nieskończoność termin wysyłki mogą przesuwać?
@cebula_online: nie, w zamównieniach mam w ogóle przycisk "dispatch faster", więc zakładam że w ogóle nie ruszyło. A w szczegółach jest do pola "processing". Maila o wysyłce nie było, pole "packed" jest na szaro.
@saperq: w leeco le max 2 taka bateria spisuje się całkiem nieźle,a biorąc pod uwagę qc3.0 to imho jest dobrze, nigdy mi się nie rozładował w sumie do zera.

dlaczego nie chcesz w sumie kupić le max 2? Ten ma w zasadzie tylko głośniki stereo (ciekawe co to daje w praktyce), a cena to 40$ różnicy.
@rukh kliknąłem w dzień rozmowy i dziś mail, że wysłali. Cholera, mogłem wcześniej klikać, już był miał może xD