Wpis z mikrobloga

@przemo8787: Ja zwykle atakuje średniaczków z ligi angielskiej. Mysle, że w lidze angielskiej jest największy 'przemiał' graczy i najwiecej tam sie dzieje jezeli chodzi o transfery. Ostatnio fajnie zarabialem na Mahrezie, ale teraz spadl i stal sie nie oplacalny. Swoją drogą jak zaczalem sie bawić w te transfery to dopiero widze, jak to "kontroluje" rynek....
@przemo8787: Zalezy od dnia, od tego jakiego zawodnika wyhaczę. Sam dokladnie nie szacuje w sumie ile zarabiam sobie. Nie chce po prostu zeby kasa mi stala luzno. Nieraz potrafilem zarobić np 5k w 10 minut, a nieraz nic w 30 minut (jak jakis mój cel jest oblegany). Raczej obracam się póki co w zawodnikach do 5k. Wczoraj udalo mi się dorwac Mate za 2500, sprzedany w 10 sekund za 5k ;)
@wincm: ale tak ogólnie tez nie ma? Bo ze Ty jeszcze nie masz to może być kwestia czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) od siebie polecam średniaków potrzebnych do SBC najbardziej pożądanych, często to kompletnie nieznane nazwiska i ludzie wystawiają za śmieszne sumy. Ciekaw jestem tylko kwestii banicji za takie działania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wincm: Ostatnio na samych obrońcach z ligi meksykańskiej zarabiałem po 1-2k na karcie. W ciągu dnia spokojnie 100k można było wyciągnąć. 3/4 sukcesu to znaleźć dobry filtr, 1/4 być szybszym niż inni.
@wincm: Najważniejsze to, żeby zawsze dobrze captche wypełnić. Gdzieś czytałem, że jak wykona się na markecie powyżej iluś akcji w ciągu godziny lub w ciągu dnia to dostaje się tego bana od razu.
@wincm: Jak sobie snajpię kogoś i nie wchodzi mi ileś już razy z rzędu to potrafi wyskoczyć komunikat, że muszą sprawdzić czy nie jesteś robotem, dostajesz logout i przy ponownym zalogowaniu się wyskakuje najpierw captcha do wypełnienia.
@Marseloo: Na konsoli nigdy nic tkaiego nie mialem.
Myślicie, że dobrą opcją przy ominieciu bana jest snipienie np 100-200 razy (refreshowanie), przerwa 15-20 min na jakiś meczyk czy cokolwiek innego i dalej tak samo? Ja w sumie aktualnie tak robie. Max jaki sobie snajpie to 20 -30 minut, z przerwami na przegladanie rynku etc. Moze dlatego jeszcze nic nie wyłapalem.