Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wroclaw oraz #techno, kolega ma do rozdania wejściówki na występ Monoloca w Das Lokal (w ten piątek). Wszystkie szczegóły [[KLIK]](https://web.facebook.com/CzySluchalesTechno/photos/a.295440557228225.58288.102447273194222/1258837524221852/).
Dla niewtajemniczonych: popularna postać w kręgach techno. Wydawał swoją muzykę w takich labelach jak CLR (wytwórnia Chrisa Liebinga) czy świetna Soma.
  • 9
@kenny_kabanie: No co ty nie powiesz. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Z drugiej strony, jeśli ktoś lubi taką muzykę i ma blisko to całkiem prawdopodobne że zaoszczędzi 30 zł.
@Pettev: heheh #lodz here. W ten weekend bieda tutaj, w przyszły może Smolna w Warszawie - Monika Kruse, ale jakoś bez ciśnień bo wiem że teraz ona zdecydowanie mniej techno. Poza tym po występie Jeffa Millsa jakoś nie mogę dojść do siebie. ;)
Ale Wrocław kusi, może kiedyś na Slapa pojadę.
@duncanidaho2: SLAP gniecie jaja. Z każda kolejna impreza udowadniają ze można mocniej ;)
To dawaj do Krakowa na Dettmanna 2.12 - szykuje się mega biba

A Smolna niestety zygam. Zrobił się „modny klubik dla waszafiakuf” a nie dobre miejsce. Bookingi maja dobre, ale towarzystwo mi nie pasuje :)
@Pettev: Trochę tak jest jak mówisz. Sporo dzieciaków. Jakaś pinda na Millsie na bezczela robiła foty (ta, #!$%@? no photo policy :/ ). No ale jednak bookingi... dzięki dzieciakom są w stanie ściągać takich grajków, którzy liczą sobie po kilkanaście tysięcy dolarów za występ. Coś za coś.