Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki! Dodaje przez anonimowe bo moj #niebieskipasek mnie obserwuje. Chce mu kupic dobra whisky na urodziny, celuje w wiek plus 10 lat, do 300 zl ew. 500. Ale nie wiem jaka wybrac, na pewno nie mieszana. Ale w sklepach jest tyle nazw ktore nic mi nie mowia ani nie znam smakow i roznic. Pomozecie? Chyba ze macie lepsze pomysly na 25 urodziny dla najlepszego faceta na swiecie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 15
@xyazmb: @patrix100: Przeroslo mnie odpowiadanie z anonimowych. Glownie pije te wszystkie sikacze z cola dostepne w kazdym sklepie. Problem jest taki ze, niebieski sam nie wie jaka lubi bo nigdy nie bylo to w zasiegu. Ja kojarze tylko jak moj tata dal mi do sprobowania cos co smakowalo jak sosna i bylo pycha. W takie cos bym chciala celowac.


@Slazgu: @thest: #!$%@?, panowie jakbym nie wiedziala jak sprawic
@abu123: tu nie chodzi o zwykłego lodzika. Tu chodzi o coś czego nie zrozumiesz jako różowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie mowię ze to ma być główny prezent ale zobaczysz, ucieszy się ( ͡º ͜ʖ͡º)
I nie, nie jestem typowym Mirkiem piwni czakiem
@abu123 to jak coś takiego łagodniejszego to wez mu kup jakieś glenmorangie nectardor albo glenkiche takie fajne smaki bez mocnych dymnych ciężkich smaków, cena ich to około 200 zł więc się mieścisz w budżecie
Glownie pije te wszystkie sikacze z cola dostepne w kazdym sklepie.


@abu123: Weź mu zorganizuj degustację whisky - gdzieś widziałem że można taką usługę kupić, że masz ziomeczka łychamajstra, prezentuje i opowiada o różnych gatunkach i na końcu degustacja. Nawet chyba można dostać próbki wybranych trunków. Wolałbym coś takiego niż randomowe whisky, które nawet nie wiem czy mi posmakuje.

Na przykład: https://prezentmarzen.com/degustacja-whisky-katowice/
Przeroslo mnie odpowiadanie z anonimowych. Glownie pije te wszystkie sikacze z cola dostepne w kazdym sklepie. Problem jest taki ze, niebieski sam nie wie jaka lubi bo nigdy nie bylo to w zasiegu. Ja kojarze tylko jak moj tata dal mi do sprobowania cos co smakowalo jak sosna i bylo pycha. W takie cos bym chciala celowac.


@abu123: Jeśli twój niebieski pije whisky z colą to sobie odpuść, szkoda kasy. Ale
@xyazmb: O super! Szukalam czegos takiego, ale same +1500 mi wyskakiwaly, Dzieki!
@majkelus: Wiesz celuje w whisky bo nie pijemy innych alkoholi. I tak jak wyzej, nigdy nie bylo okazji zeby nauczyc sie pic/co pic/jak/dlaczego.
@patrix100: Mireczki, to jeszcze jedno pytanie, zakladajac taka degustacje, to czy fajnym dodatkiem byly by takie miniaturki roznych rodzajow? Juz w zaciszu domowym?