Wpis z mikrobloga

@pk347: Wątpię żeby do tego typu ludzi coś dotarło, zawsze będzie winny "ktos". Chociaż w UK podobno wielu brexitowców żałuje swojego wyboru, no ale teraz robią dobrą minę do złej gry więc się nie przyznają. Zobacz też na wykop i porównaj zachwyty nad Farage'm kiedyś i teraz. Cieszy mnie też że UE twardo niegocjuje, UK nie może tak po prostu mieć ciastka i zjeść ciastka.
  • Odpowiedz
szkoda, że taki wybitny nie był na stołku ministra ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saper9: byl... niestety suweren nie byl na tyle 'wybitny' zeby to docenic.
  • Odpowiedz
@pk347: jakoś poza wyciekiem o robienie laski hamerykanom ( co w sumie jest prawdą) to wybitności nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Saper9: Za PiS-em nie jesteś ale pisowską propagandę i zdanie wyrwane z kontekstu pięknie powtarzasz. I jak widać nigdy nie chciało Ci się zweryfikować jak było naprawdę.
  • Odpowiedz
@Saper9: A kolega to pisowską propagandą bierze z połykiem. Weryfikowałeś samodzielnie stenogramy rozmów? Czy tylko klepiesz to co podano Ci do wierzenia? Akurat Sikorski to był chyba najlepszy minister spraw zagranicznych.
  • Odpowiedz
@pk347: Sikorski to jedna z takich osób przy których autentycznie czuję się leszczem. Klasa i obeznanie w świecie biją od niego na kilometr. Mieliśmy ministra spraw zagranicznych z prawdziwego zdarzenia, a teraz mamy Waszczykowskiego który mógłby się wypowiadać co najwyżej w Agrobiznesie
  • Odpowiedz
@pk347 Najwiekszym sukcesem tej propagandy jest wmowienie ludziom, ze mysla samodzielnie i propanstwowo a tak naprawdę lykaja bzdury i populistyczne brednie.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: tutaj prawactwo czy lewactwo nie ma zadnego znaczenia. Chodzilo tylko i wylacznie o propagandowe hasla rzucane na lewo i prawo przez Faragea i Johnsona... Ostatnio gdzies czytalem, ze Johnson za ten autobus £750 milionow dla NHS zamiast do UE bedzie ciagniety do odpowiedzialnosci za falszywa kampanie. Narod glupi takze latwo nimi manipulowac i tyle.
  • Odpowiedz
@pk347: ja pierdzielę... jaki ja byłem głupi te 10 lat temu, kiedy Sikorski zostawał MSZ. Zawsze gdy go widziałem w TV to myślałem sobie, że facet został ministrem tylko dlatego, że ma zajebiście wyjściową twarz i nic więcej.
A teraz jak porównuję go sobie do Waszczykowskiego to nie wierzę, że mogliśmy tak mocno się cofnąć w dziedzinie dyplomacji.

Radek, wróć XD
  • Odpowiedz
Zawsze gdy go widziałem w TV to myślałem sobie, że facet został ministrem tylko dlatego, że ma zajebiście wyjściową twarz i nic więcej.


@sing: Czego w takim razie oczekiwałeś po naszej dyplomacji skoro miałeś takie przemyślenia?
  • Odpowiedz