Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu chodzę na siłownię. Ćwiczę na razie tylko na maszynach, bo trochę się wstydzę wbić na wolne ciężary do nazwijmy „koksów”. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Napiszecie jak to wygląda z perspektywy właśnie tych koksów jeżeli takowi tutaj są? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#silownia
  • 12
  • Odpowiedz
@fallauthy: to zalezy czy masz silna psychike. Na poczatku wszyscy beda Cie poprawiali, a np gdy bedziesz sie podciagal to nie dziw sie ze ktos bedzie Ci wtykal kij w tylek i darl sie ze jeszcze jedno powtorzenie. Prawdopodobnie gdy zobacza ze jestes swiezakiem to ogolnie masz przesrane. Mozesz schowac sie w solarium, ale to nic nie pomoze. Dlatego od razu najlepiej #!$%@? najwiekszemu aby zdobyc ich szacunek.
  • Odpowiedz
  • 0
@fallauthy: to zalezy czy masz silna psychike. Na poczatku wszyscy beda Cie poprawiali, a np gdy bedziesz sie podciagal to nie dziw sie ze ktos bedzie Ci wtykal kij w tylek i darl sie ze jeszcze jedno powtorzenie. Prawdopodobnie gdy zobacza ze jestes swiezakiem to ogolnie masz przesrane. Mozesz schowac sie w solarium, ale to nic nie pomoze. Dlatego od razu najlepiej #!$%@? najwiekszemu aby zdobyc ich szacunek.


@Quimeen: Wiesz,
  • Odpowiedz
@fallauthy: @Quimeen: Spójrz na takie psy, jeżeli wchodzą na nowy teren to mają często podkulony ogon, a Ty nie możesz tego zrobić na siłowni. Wiesz doskonale jak psy oznaczają teren, wtedy czują się pewniej wśród swoich zapachów, musisz #!$%@? oznaczyć te siłownię, każdy sprzęt i maszynę, walcz o każdy #!$%@? centymetr tej siłowni, aż zniszczysz ich psychicznie i będziesz mógł ćwiczyć w spokoju.
  • Odpowiedz
  • 2
@fallauthy Idź na te wolne ciężary i mnie nie irytuj!!!!! Nikt nie śmieszkuje, jedynie ktoś może podejść, i ci dać parę uwag jeśli coś robisz źle. Każdy zaczynał i nie miał perfekcyjnej techniki
  • Odpowiedz
  • 0
@fallauthy: jakaś duża silka czy speluna mała? Ja chodziłem tu i tu i wszędzie ludzie pomagali i mieli #!$%@? tez jak ktoś dawał sobie rade. Toc to ludzie są... i nie słuchaj typa z góry. Ćwicz na wolnych bo są lepsze niż maszyny i to dużo


@NiePrzystosowanyDoZycia: Z racji tego, że mam multisporta, to raczej większa.
  • Odpowiedz