Wpis z mikrobloga

#aliexpress #pocztapolska mirki, dostałem awizo z informacją "przesyłka nierejestrowana, której kształt lub wymiar nie pozwalają na włożenie do skrzynki oddawczej". Bylem po odbiór i na poczcie kobieta po poszukiwaniach nie znalazła paczki (stwierdziła że nie wie gdzie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Protokołu reklamacyjnego nie wypisala i jedyne co się udało to że spyta listonosza czy wie gdzie jest paczka. Czy jak dzisiaj przyjdę i jej nie będzie to mam prawo spisac z nich nia jakas reklamacje? Czy takie rzeczy zglasza sie na centrale? Czy niech sie chinczyk martwi??
  • 9
Odbior po 4 dniach roboczych, nie ma obowiazku żeby zgłosić się w ciągu 24 godzin... Czyli reklamacje kobieta ma obowiązek przyjąć na miejscu? (Jest to 1 osobowa agencja pocztowa)?? Czy składać ja przez stronę poczty polskiej??
@kubus86: problem jest taki że przesyłkę reklamować może nadawca, ewentualnie adresat jeśli ten pierwszy się zrzeknie praw do niej lub w momencie doręczenia przesyłki,
Sprawa zakonczona. Bylem dzisiaj ponownie babka do mnie z pyskiem ze nie ma paczki a listonosz nie pamieta co to bylo. Na pytanie o sposob reklamacji powiedziala zeby udac sie na glowna poczte, ona niczego nie wypisze... Po godzinie dostalem tel z przeprosinami ze paczka wpadla za szafe... Reklamacji nie skladalem ale masakra jakas