Wpis z mikrobloga

@u47700: zioło, feta, dxm, lsd, psylocybinę, mete, 3mmc, 4mmc, 3cmc, 4cmc, %, MDMA, DOB. Jak sobie przypomnę to dopiszę.
  • Odpowiedz
@u47700: Jeszcze wszystkie dopalacze, od kiedy wyszły na polski rynek, spróbowałem chociaż bucha większości wyciągaczy wilgoci, począwszy od Spice Gold/Diamond itp. I nie dziwi mnie że po tych ostatnich co wyszły ludzie się przekręcali, tam już był chyba sam odczynnik. Nie polecam nawet trochę, chociaż ciekawe przeżycie bycia niczym.
  • Odpowiedz
do tej pory szukam pigułek które były psychodelikami, podejrzewam że to był 4-ho-med, faza była #!$%@? przepiękna. Można je było dostać na kolekcjonerze, miały kształt serduszka albo gwiazdki. Oglądałem teledyski na CRT, a czułem się jak na VR.
  • Odpowiedz
@u47700: MD (MDMA, extasy), kokaina, amfetamina, ketamina, kodeina, kwas. Oczywiście trawa i haszysz tez. Do końca roku chce grzyby, a ogółem największy cel to DMT.
  • Odpowiedz
@u47700: feta, meta, koks, wszystkie mefedrony, alfy, mdma, dxm, grzyby, lsd, tramale, kodeiny ogolnie wygralem ten konkurs. A po miksie 4-ho-met 6-apb 4-fma i jaraniu prowadziłem jeszcze auto #!$%@?.
  • Odpowiedz