Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, pytanko. W tym roku rozpoczynam lvl 25.
I w sumie przez te 25 lat nigdy nie udało mi się poderwać żadnego różowego w dyskotece czy klubie. Chociaż kilka przygód łóżkowych miałem z koleżanką że szkoły i dwiema z różnych prac. Teraz jestem w stałym związku. Ale chciałbym to zrobić dla zabawy, trochę dla poprawy samooceny i samopoczucia, niedawno wyszedłem z #deprsja ale w sumie nie wiem jak się do tego zabrać. Praktycznie co tydzień jestem w jednym z ulubionych i widzę że dziewczyny się uśmiechają do mnie, tylko że zwykle jestem ze swoją różową... Chciałbym pójść z kolegą dla fanu, pieniędzy trochę mam. Macie pomysły co mógłbym zrobić żeby mi poszło łatwiej?
Jestem ogólem taki 7/10 chyba.
#pytanie #trocheprzegryw #urodziny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 5
  • Odpowiedz
Emm, najlepiej to zostaw najpierw swojego różowego bo jak wolisz podrywać zamiast być z nią, ku ideii poprawy własnego samopoczucia to serio ale jesteś idiotą xD
  • Odpowiedz
@komik123: dyplomatycznie powiedział. Dla takich jak ty jest specjalne miejsce w piekle „Oh, jestem piękny, laski sie do mnie uśmiechają to zarucham” wafel z Ciebie bo chcesz zdradzić różowa ale w sumie ruchaj te puste laski co na Ciebie poleca na zdrowie ;) tylko przebadaj sie potem. Kiła nie śpi.
  • Odpowiedz