Wpis z mikrobloga

nigdy nie wiem czy to beka z tym age of decadence czy ty tak na serio XD


@Rooofie: Niby czemu miałbym żartować? Bo gra ma słabą grafikę? Co z tego skoro w kazdym innym elemencie bije na głowę takiego Wiedźmina 3 (zresztą masa erpegów bije go na głowę).
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

Niestety większość graczy (którzy już wtedy zazcynali głupieć) nie doceniła geniuszu tej gry i sprzedała się słabo.


Część winy zrzuciłbym na wydawcę, który spieprzył promocję gry. Sam pewnie nigdy bym się o niej nie dowiedział gdybym nie znalazł płytki w pudełku z nową kartą graficzną.
  • Odpowiedz
Część winy zrzuciłbym na wydawcę, który spieprzył promocję gry.


@NormanCroucher: W jaki sposób? Ładowanie kupy kasy na promocję mogłoby i tak nie przynieść oczekiwanego rezultatu. Poza tym pamiętam, że reklamy tej gry widziałem w czasopismach (w tamtym czasie nie miałem neta) i czytałem same dobre recenzje. Moim zdaniem wydawca zachował się poprawnie, zwyczajnie ta ekstrawagancja i trudność gry odstraszyły przeciętnego Kowalskiego (Smitha).
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Część odpowiedzi może dostarczyć już wiki: "James Bell, Infogrames's Senior Vice President of Creative Development, said that Sacrifice, although an excellent game, suffered poor sales because it was badly marketed and released at the wrong time."

Ładowanie kupy kasy na promocję mogłoby i tak nie przynieść oczekiwanego rezultatu.


Moim zdaniem trzeba było pakować. Z tego co pamiętam to nieco wcześniej wyszedł Messiah który pomimo rozgłosu okazał się klapą co odbiło się zapewne na promocji
  • Odpowiedz
Kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem czy z kobietami?


@Nivele: Póki co z nas dwojga tylko ja przedstawiłem argumenty, a ty rzucasz jedynie hasłami. W swoich postach uzasadniłem dlaczego Yen to jędza, czekam na polemikę.
  • Odpowiedz
Spróbuję ;)


@wincm: Polecam. Radzę zacząć od wbudowanego tutoriala, bo potrzeba chwili żeby się przyzwyczaić do sterowania i załapać ogólne zasady gry. Też służę pomocą w razie problemów, a gra jest do kupienia na GOG-u za grosze: https://www.gog.com/game/sacrifice (no aktualnie może nie aż za takie grosze, ale jest warta tej ceny, a na święta może będzie promocja).
  • Odpowiedz