Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do tego wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/27575007/jak-zwykle-niezawodne-digital-foundry-wzielo-sie-z/

Obie produkcje wykorzystały także do odwzorowania otoczenia innych materiałów i technik, dlatego też publika w FM7 złożona jest z płaskich bitmap ludzi z okazjonalnymi modelami 3D, zaś GTS ma wszystkie osoby wyrenderowane w pełnym 3D. To samo tyczy się drzew.


Napisałem odpowiedź, ale autor ma mnie na czarno to odpowiedź dodaję tutaj, bo szkoda mi kasować posta:

@grz3so_o: Samochody i efekty świetlne w GT Szprot są przepiękne (szczególnie światła stopu na wieczornych trasach wyglądają fenomenalnie) ale cała reszta leży.

Recenzja jest nieobiektywna i wygląda jak robiona za szekle. Nie wspomnieli o wielu wadach GT Szprot, nie wspomnieli ani nie porównali dźwięków między tymi dwiema produkcjami bo wiadomo jaki z góry był by wynik. O widoku w lusterku wstecznym z ps2, drewnianym sterowaniu i błędach graficznych itd już nie wspomnę.

zaś GTS ma wszystkie osoby wyrenderowane w pełnym 3D. To samo tyczy się drzew.


@grz3so_o: kompletna bzdura, załączam screen na dowód

benc
#xboxone #forza #ps4 #ps4pro #remasterstation #konsole #granturismo #gtsport #wyscigi #gry #simracing
Pobierz RzecznikWykopu - W odniesieniu do tego wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/27575007/j...
źródło: comment_oIKhEb5oPHScN2w6W6kJppjRAQ4K2INp.jpg
  • 19
@Harry19911: Kupa ludzi czekała na tę grę. Cztery lata ją robili i parę razu przekładali premierę, a jak już w końcu wyszła to okazało się że w tej grze nic nie ma nie oprócz trybu multi i kupy błędów.

Kopać tych leniwych i nadętych dziadów z Polyphony, gadających bzdury jakie to ich dzieło jest och i ach i że to wina dzieci, że w grze nie ma aut, tras, kampanii dla
RzecznikWykopu - @Harry19911: Kupa ludzi czekała na tę grę. Cztery lata ją robili i p...
@RzecznikWykopu: mimo wszystko ja jestem zadowolony z gry, pasuje mi ten tryb Sport. Tylko że patrząc na cena / zawartość to kompletnie się nie opłaca jej kupować teraz xD

to wina dzieci, że w grze nie ma aut, tras, kampanii dla jednego gracza i że w ogóle w tej grze nic nie ma poza trybem dla wielu graczy


czytałem ten twój wpis, beka z nich. To wygląda tak jakby marketingowcy Sony
Tylko że patrząc na cena / zawartość to kompletnie się nie opłaca jej kupować teraz xD


@Harry19911: właśnie o to cały czas chodzi - sam tryb multi za 249 złota to jest dramat. Do tego mniejsza ilość tras oraz samochodów za taką cenę to jest zdzierstwo i nic więcej. Oby gra szybko staniała albo używki niech chodzą w normalnej cenie to chętnie kupię. Mam nadzieje, że w przyszłości dołożą tras, a
to co za problem dorobić do tego karierę by było jak dawniej?


@Harry19911: Po prostu im się nie chciało i mają to w dupie bo narobią pięknych reklam, dadzą w łapę tu i tam i ludzie to kupią.

Będą ciągnąć tego Szprota przez kolejnych 10 lat do końca ps4 i przez cały okres życia ps5 i będą robić hajs z dlc.
@RzecznikWykopu: Mnie to smuci. Seria gier która była dla mnie legendą i obiektem zazdrości w czasach psx i ps2 (których nie posiadałem) tak się stoczyła. Pamiętam czasy jak kupiłem oryginał GT2 kilka lat po premierze aby ogrywać go na emulatorze. Potem w czasach Ps3 kiedy widziałem kolejne części nadal zazdrościłem ale widziałem już, że dzieje się coś niedobrego z serią (podział na samochody premium i zwykłe). Dwa lata temu kupiłem specjalnie
@loczyn: 17 tras, z czego tylko część jest z reala, z czego znałem tylko dwie - Nurburgring i Suzuka Circuit. Mimo wszystko grę polecam jeśli lubisz sportową rywalizację a nie obijanie się o bandy i walenie w przeciwników. Nie miałem jeszcze wyścigówki w której spędziłem tyle czasu na multipleyerze, a mam ją dopiero od niecałego tygodnia. W końcu ktoś to zrobił prawidłowo, tylko nie starczyło mu czasu na dowiezienie reszty contentu.
@loczyn: iRacing tak bo podobnie jak w Gran Turismo Sport są kary za niesportowe zachowanie. W Assetto Corsa to już zależy od graczy, od serwera. Na PS4 w Asseto raz trafiałem na normalnych a raz na dzieci, przez co przestałem tam grać na multi
@loczyn: w iRacing nie grałem, wiem tylko w teorii co tam jest. Za drogo jak dla mnie, 15 samochodów przy czym płacisz za każdy osobno.

Ogólnie to zwykle byłem przeciwnikiem grania na multi w wyścigówki. Bo to zwykle było tak że wchodzisz w listę pokoi, sortujesz wg tych co mają trochę więcej graczy, wchodzisz w taki co ma np 5/12 osób. Po wejściu wychodzi jedna osoba, później druga, później trzecia, później