#!$%@?, odkąd zaczął się nowy sezon mam tak #!$%@? ludzi w teamie, że masakra. Zagrałem dzisiaj 3 mecze:
1. mecz na początku był spoko, wygrywaliśmy 3:2, nagle koleś był afk i po chwili wyszedł z meczu i oczywiście przegrana.
2. mecz straciliśmy gola na początku mecz i od razu gościu chciał się poddać, a potem tylko trollował.
3. mecz o dziwo był normalny.
W poprzednim sezonie miałem ciężko żeby trafiać na takie osoby, a teraz to w co 2. meczu tak mam...
#rocketleague
  • 9
W przypadku pierwszego meczu, jeśli teammate opuści competitive, to możesz wyjść z meczu nie dostając bana na 15 minut. Możliwe, że trafiłeś na ludzi, którzy chcieli farmić halloweenowe cukierki. Poza tym zawsze po updajcie jest więcej ludzi, więc więcej patologii się pojawia.
@Deresz: Próbowałem dograć mecz do końca, przegrałem po 2 min dogrywki, nie poszło niestety.
Patologii jest dużo, ale co oni robią w diamencie. Niech idą grać normale czy coś.
Jak ktoś jest słaby albo ma słaby dzień, ale się stara to rozumiem, normalna sprawa.