Wpis z mikrobloga

@jojko: nie zmienia to jego postawy w klatce, amatorskich zachowań, przyzwyczajeń których nawet po kilku latach trenerzy nie są w stanie wybić mu z głowy. Nie neguje jego wygranej, mówię o jego umiejętnościach fighterskich, których brak rzuca się w oczy ludziom obeznanym w temacie mieszanych sztuk walki, jak i o ogóle sportów walk.
@Najkon: po roku treningu nie zawalczyłbym nawet z kolegą z treningów. po 4,5 roku treningu amatorsko zawalczyłem z mało wymagającym przeciwnikiem. Nie mówiąc już o walce po roku treningów. Również nie zawalcze już ponieważ wiek mi nie pozwala ale technicznie lepiej od pudziana zawalczyłem już kilkanaście razy, ale racja nie po roku treningu. Tylko, że pudzian też nie trenuje rok a troszke dłuższy czas...
@donjon: nie chodzi tu nawet o UFC, bo sa inne organizacje oferujace super poziom. Ba, nawet na KSW mozna znalezc walki perelki. Jednak patrzac na Pudziana, ktory tej dyscyplinie poswieca juz kilka lat z profesonalnym zapleczem i sztabem szkoleniwym, troche buzia sie wykrzywia w nietegiej minie. Propsuje jego osiagniecia jako silacza ale rowniez wytykam podstawowe bledy jakie normalnie popelnia sie w pierwszym roku trenowania jakiejkolwiek sztuki walk ( natarczywe wymachiwanie rekoma
@FuriousViking: no jest po prostu słabym zawodnikiem. piszesz jakby trening i sztab mogl z kazdego starego byka zrobic dobrego zawodnika. nie. pudzian ma nawyki ktorych sie nie pozbedzie, nie ma zadnego flow, jego umysl nie pracuje jak umysl zawodnika. ten sport nie jest dla niego. jest w nim beznadziejny. rozumiem ze jest ambitny, myslal ze w mma bedzie dobry bo strongmenem byl ale tak nie jest. porownaj go do mlodzikow- "fight
@donjon: jest slabym zawodnikiem- o tym wlasnie traktuje moj post. Akapit o sztabie dotyczyl kwestii podniecania sie ludzi ze Pudzian przeciez wygral i w ogole dobrze mu idzie. Ja mowie- nie, jak na takie profesjonalne przygotowanie i caly rezim kilkuletni podporzadkowamy walkom w formule mma jest to poziom nader slaby, z bledami ktore popelnia sie zaraz po wejsciu na sale treningowa. Widac tu ze nawet trenerzy z niepodwazalna reputacja nie umieja
@FuriousViking: strikeforce wykupiony przez ufc a cage rage nie istnieje. mowiac o pudzianie- totalnie sie zgadzam. jest znany w polsce i przyciaga widzow. o to chodzi i to jest najbardziej smutne bo bardzo lubie ten sport i dziwiłem się jak ludzie pytali co to za laska w nowych reklamach playa a to była dżoana champion.
jak cokolwiek wiesz na temat mma to od razu widzisz jak słaby jest pudzian ale dobrze
@donjon: dlatego napisalem o tych organizacjach w czasie przeszym. Niemniej MMA nie rowna sie samo UFC. To troche nad wyrost swierdzenie. Co do Pudziana z calym moim szacunkiem wlasnie moze przez ten szacunek do jego kariery jako silacza mowie i pisze otwarcie ze nie ma on talentu i drygu do tego sportu a bledy jakie popelnia sa koszmarne i amatorskie, ze az szkoda tego firmowac jako mma