Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #bukmacherka i #hazard proszę o pomoc. Z racji tego, że przestałem się interesować tematem ładnych kilka miesięcy mam pytanie czy jest jakaś jeszcze ogólno dostępna i wiarygodn alternatywa dla "legalnych bukmacherów". I nie chodzi mi o żadne Unibety czy Expekty...
  • 5
@Fredericksen: Nie rozumiem czemu ludzie się boją tych "Unibetów", bo to nielegalne teraz jest. Przed ustawą tak samo było i każdy mądry grał tam. Musiałbyś po kilkanaście tys. wypłaty regularne robić, żeby było czego się bać. Grając nawet po kilka stów i wypłacając co jakiś czas tysiąc, dwa niczego nie musisz się obawiać. Jeśli ci zależy na dobrej ofercie, to Unibet jest jedynym dobrym bukmacherem który został. Przelewy robisz przez Trustly
@Hfishman1: Akurat przed ustawą wypłaciłem 17k złotych na Skrill i później dałem sobie odpocząć na chwilę od bukmacherki. Druga kwestia to to że mnie tam już zlimitowali także granie tam odpada a zwłaszcza że ja przede wszystkim gram na live.
@Fredericksen: No to jeśli głównie live, to ciężko coś znaleźć z wysokimi limitami, jakichś azjatyckich może poszukaj. 1xbet ewentualnie, niby problemy robią czasami, ale od teraz są sponsorem Serie A. Oferty takiej jak oni, to nikt nie ma.