Wpis z mikrobloga

Często spotykałem się w internecie z krytkowaniem WoT i WoWP za to że "hurr durr czołgi/samoloty nierealistyczne jakieś szkice i projekty z dupy" i że w War Thunder to wszystkie takie legitne. A mnie to się właśnie podoba że można jeździć jakimiś nazi superczołgami które istniały tylko w planach czy w WoWP latać samolotami wyglądającymi jak z Crimson Skies.
A wam do której opinii bliżej?

#gry #worldoftanks #worldofwarplanes #warthunder #pcmasterrace
ramzes8811 - Często spotykałem się w internecie z krytkowaniem WoT i WoWP za to że "h...

źródło: comment_XeLeQ3DkrCsHX43fIJwxBn4brngKTDZ9.jpg

Pobierz
  • 6
@ramzes8811: Więc tak: Uważam, że dobrze jest, że są dwie różne gry z dwoma różnymi podejściami.
Nie mam nic przeciwko, że w WoT są nie tylko papierowe czołgi, ale także w pełni fikcyjne (Tak, wargaming stworzył fikcyjne czołgi jak np E50M, Waffenträger auf E 100, czy FV215b. Niektóre też pojazdy bazują na artystycznych wizualizacjach). Niedopuszczalne jednak byłoby to w WT. Właściwie to w WT dopuściłbym nigdy niezbudowane czołgi wyłącznie w przypadku,
@ramzes8811: grałem w jedno i drugie i mi bardziej podchodzi idea WG, czyli bardziej arcade , szybsza rozgrywka. Dotyczy to i czołgów i samolotów, a teraz po wejściu wersji 2.0 do World of Warplanes jest jeszcze lepiej. Dla mnie chodzi o rozrywkę po pracy , War Thunder raczej irytuje niż bawi.