Wpis z mikrobloga

@Bartdz: mi też nie podchodzi, jest jakiś palący w smku ostry, ale stary jako produkt, co nie znaczy ze jak ma tradycje musi smakować każdemu, Winiary niestety też średnio, teraz jestem na etapie poszukiwania jakiegoś innego na razie mam Wielkopolski, bo te z Biedronki Splendino to jakiś cukierkowo słodki i rzadki i do tego ma strasznie długą datę przydatnosci do spożycia, wielkopolski tylko 3 miesiące a tamten z Biedry rok...(
  • Odpowiedz
@Bartdz: przyszli teściowie(rejony kieleckie) mojego brata podczas pierwszej wizyty, aby poznać rodzinę przywieźli w prezencie między innymi 1 słoik tego majonezu, myśleli ze na podlasiu nie doświadczyliśmy tego smaku.. ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bartdz Mi też Winiary bardziej podchodził, ale ma znacznie więcej syfu w sobie. Jakość Kieleckiego jest o niebo wyższa. Warto się przestawić, po jakimś czasie wchodzi super.
()
  • Odpowiedz
@Bartdz: 2017 rok, ludzie dalej kupują majonez w sklepie i jeszcze narzekają... to dowód na to, że choćby człek narodził się w raju to i tak zrobi wszystko, żeby sobie ponarzekać.
  • Odpowiedz