Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem totalną #!$%@?ą w klasie :(
Nikt mnie nie lubi, siedzę sam w ławce. Dokuczają mi, oddałem jednemu napakowanemu bo już miałem dość, to mi zwichnął rękę... ( wyrzucili go ze szkoły, po czym pojechał do psychiatryka podobno... )
Miałem lewą rękę miesiąc w gipsie, nikt ze szkoły nie powiedział mi że współczuje, nic...
Dokuczali mi nawet jak miałem gips na ręce...
Nigdy nie usłyszałem od nich słowa " ktoś ci dokucza " bądź " dobrze się czujesz, wszystko okej, wszystko w porządku? " Ani razu.

Klasa oceniła szkołę na wspaniałą na ich stronie, ja ją na 100% oceniłbym na 1/10, nauczyciele to porażka.
Oni o tym wiedzą, matka też, nawet czasami zostawałem w domu. Ale nauczyciele mają to w dupie, że gościu mi dokucza na lekcji, stojąc obok mnie. A nauczyciel jakby miał ślepotę ( najczęściej baby )
A szkoły nie zmienię, ponieważ jest już za późno zmieniać średnią... też nie chcę tracić roku niepotrzebnie.
Mogę tą szkołę zgłosić o złe warunki. Mam to w planach.

Dzisiaj mam urodziny, myślałem że ktoś o mnie pamięta, jak zwykle nawet mimo nowych znajomych od 3lat nie dostałem życzeń urodzinowych spoza rodziny na #facebook nawet mój kolega który mieszka w innym teraz mieście, nie napisał mi nic, nie kontaktuje się ze mną w żaden możliwy sposób. Jakby chciał mnie unikać... ()

Kiedyś o mnie pamiętali jakoś, dzisiaj ani słowa, ktoś inny ma urodziny. Od razu, wszystkiego najlepszego stary! A do mnie? Lata za latami, jedynie rodzina o moich urodzinach pamięta...

Dobrze chociaż, że mam silną psychikę w takim sensie, cały czas myślę aby skończyć tą szkołę średnią 3 letnią, i uciec do tej pracy na 2koniec Polski. Od razu jak będzie koniec 3klasy, jeszcze w wakacje najlepiej. I rozpocząć życie na nowo.
Ale jeszcze trochę, i nie dam rady psychicznie! ( Człowiek nie jest z metalu, że może wytrzymać wszystko. )

Całe miasto o mnie wie, i mam tu namyśli bardziej tych co mi dokuczają, chcę zacząć nowe życie w szkole. Wszyscy mnie lubią w szkole.

Nagle jeden drugiemu plotkuje, i następnego dnia przychodzę, i nagle się do mnie nie odzywają...
Ja nawet nie mam pojęcia, kto to ten konfident, bo oczywiście wszyscy mają dupy wtedy zamknięte...

Niech to się już wreszcie skończy ta #patologiazewsi co wszyscy o mnie tyle złego gadają, a ja jestem niewinny!

Nawet zapisałem się do psychiatry, bo mam depresję. Biorę tabletki, gówno pomagają. Wcale nie powodują, że jestem spokojny, jak już to senny, i tylko bardziej popadam w depresję, a jak prosiłem o zmianę, to dała mi inne, nic. Tabletki na mnie nie działają.

Potrzebowałbym przyjaciela, ale nie znajdę go w tym małym mieście, skoro każdy na mnie nadaje pierwszego/drugiego dnia...

Nikogo nie zaczepiam nigdy w sensie, nie dokuczam... :(
Modlę się codziennie, żeby to się skończyło w końcu! (
)

Byłem/i nadal jestem dobry dla innych, zawsze starałem się pomagać czy to w lekcjach, czy w czymś. A tak mi się odwdzięczają...

Chyba zaraz usunę wszystkich znajomych z #facebook pewnie będzie zdziwienie typu

Dlaczego mnie usunąłeś? Już cię nie lubię!

To ja mu powiem, że nigdy mnie nie lubiłeś, nawet mnie nigdy nie wspierałeś w ciężkich chwilach, a jak tam urodziny? Zapomniałeś po raz 3 o nich?...

#przegryw ##!$%@? #szkola ##!$%@? #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem totalną #!$%@?ą w klasie :(
...

źródło: comment_n5KypaKgboPMIQuHf2i37N4D0rcYtQ1E.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gdyby nauczyciel był mężczyzną pewnie by zareagował. Ale kobiety nie reagują bo czują podświadomą pogardę dla słabszego samca. Niby nie powinny bo są pedagogami i zasrany ich obowiązek reagować no ale widzisz - kobiety to prymitywne istotki. Biologia rządzi nimi cały czas. A jak próbują przekonać że nie to tylko jeszcze bardziej się pogrążają :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się tymi durnymi komentarzami powyżej.

Po pierwsze, każdy ma prawo być taki jak chce i jeśli ktoś nie ma z tym problemu jaki jesteś to taka osoba jest wartościowa i warto z nią utrzymywać kontakt. Jeśli ktoś wyśmiewa się z ciebie, bo... coś tam to niech się wali na ryj.

Po drugie, nie przejmuj się, że ktoś ci nie składa życzeń czy nie zapyta jak się masz. Ja
  • Odpowiedz
OP: Heh, czego się mogę spodziewać. Nawet w urodziny trolli jest 4/3 więcej niż pozytywnych komentarzy

@Rewolucjonista_przegrywu: Ale śmieszne...

@Szop_Tracz:
@RobakRewolucjonista: Widzisz, różnica między nami jest taka, że ja nie oglądam żadnej patologii polskiego YouTuba i jej nie taguję na całym mikro blogu :)

A jak już piszesz, to nie manipuluj wpisem, bo nic takiego nie pisałem dokładnie... a napisałem tak jak tutaj

" Dobrze chociaż, że mam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Współczuję, ale nie będzie lepiej, ludzie są #!$%@?, co zresztą widać wyżej. Dam ci głupią i banalną radę, ale spróbuj sztuk walki. I tak się z ciebie wszyscy śmieją, ale będziesz miał przynajmniej okazję im #!$%@?ć. Jakbyś do tego dołożył ćwiczenia z ciężarem ciała lub siłowe to pomoże lepszą sprawnością fizyczną, a do tego da ci jakiś cel do którego będziesz dążył. Postaraj się olewać zaczepki i nie brać ich do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku nie załamuj się ... jeszcze trochę i skończysz to gowno i będziesz normalnie żyć... zapewniam ci to... kwestia czasu ... zaciśnij pieść i brnij do przodu skończ dobrze tą szkole i bądź szczęśliwy
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania ja akurat też byłam bez żadnego powodu dręczona w szkole (po latach serio nie wiem gdzie był problem, chyba musieli mieć taką jedną osobę do męczenia) i powiem Ci że co prawda ciężko ale wystarczy ich ignorować
Albo bez wzruszenia powiedzieć "#!$%@? się", cokolwiek, tak jak długo reagujesz na ich zaczepki tak długo oni będą cię męczyć
  • Odpowiedz