Wpis z mikrobloga

Mireczki, stoję przed dużym dylematem. Aktualnie mam od roku #s7edge ale chyba siajomi leprzy i myślę o #minote2. Zależy mi mocno na dual SIM i NFC bo przyzwyczaiłem się do Android Pay. Warto zmieniać? Budżet to taki za ile bym dostał za S7 edge czyli jakieś 1200zł pewnie.

#xiaomi #samsung #android
  • 8
  • Odpowiedz
@DeathName: S7 Edge sprzedasz za więcej niż 1200 zł. :D U mnie w mieście sprzedają za 1200 - 2000 zł. Co do wyboru, to nie pomogę, bo zamówiłem Mi A1. Nie ma NFC, więc nie ma co polecać. I też mam S7 Edge, ale niecały rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aa, jeszcze masz Mi6. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DeathName: ciekawość. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nie miałem fona z czystym Androidem. No i dual sim... może się przydać. Jak mi się nie spodoba, to oddam w ramach 14-dniowego zwrotu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DeathName: Szczerze? To mieszkam na jednym z największych zadupi w Polsce i co? W dupie mam to B20, którym wszyscy straszą, jako jedyny mam w domu zasięg, a do internetu mam WiFi. LTE do rozmów i tak ci nic nie daje, a jak byłoby to aż tak istotne, to sieci w Polsce by go nie wprowadzały. Wiadomo każdy ma wolny wybór, ale skreślanie telefonu bo ktoś nakręcił burze o to B20
  • Odpowiedz