Wpis z mikrobloga

@CJzSanAndreas: Bzdura. Też się zdarza na takim. Jakoś - mimo dużej ilości wody - polubiłem toalety amerykańskie. Co prawda sikanie na stojąco w takiej jest problematyczne bardziej niż do europejskich (bo jest mniej ścianek toalety, na które można lać, żeby nie rozchlapywać), ale sranie jest całkiem spoko. Fakt faktem, że czasem pisiora można zmoczyć (więc trzeba o tym myśleć), ale zaletą jest to, że zostawić taką toaletę obesraną jest bardzo trudno.
worm_nimda - @CJzSanAndreas: Bzdura. Też się zdarza na takim. Jakoś - mimo dużej iloś...

źródło: comment_yCVwUO2jdQIJpr02NIFQoHFYg3RwJfA1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kaye: Jak nie jesteś w stanie trafić w pionową ściankę w muszli to tak. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście siadanie przy sikaniu, ale prawdziwy mężczyzna do takich rzeczy się przecież nie posuwa. Prawdziwy facet musi obszczać miejsce gdzie wydala mocz.
  • Odpowiedz
pocałunku Posejdona


@CJzSanAndreas: @Sofa: dorośli ludzie i jeszcze im nikt nie powiedział, że jak położysz kawałek papiórka na wodę (np ten, którym przetarłeś/aś przed chwilą deskę), to takie coś nie występuje. Eh, coraz więcej amatorów się pcha do zabawy.
  • Odpowiedz
skąd się wzięło "pocałunek Posejdona"? Kiedyś wszyscy pisali tu "pocałunek Neptuna". Ech, że niby grecki to lepszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@israelcube: Mnie się nie pytaj. Mnie ani jeden ani drugi nie całuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Najgorsze ze ta półka jest tak wyprofilowana ze jest lekko pod górkę na brzegu i czesto trzeba pomagać szczotka
  • Odpowiedz
@Ofeck kiedyś wrzuciłem podobny post. Ktoś w komentarzach napisał że kible z półką są lepsze bo ciepło parującej kupy ogrzewa ci dupę. W obliczu tak potężnych argumentów byłem zmuszony poddać dyskusje.
  • Odpowiedz