Wpis z mikrobloga

@hauhauu: dziękuję za nieodpowiedzenie na pytanie.
@bogdanski: jakieś postanowienia trzeba mieć, jeżeli mi wypali to będę na własna rękę ściągać samochód ze Szwecji gdzie to są realne przebiegi dla samochodów z roczników 2003-2005 i normalnymi silnikami.
Oczywiście nie wierzę w przebieg 3.0 Diesla w kombi z przebiegiem 180 tysięcy.
  • Odpowiedz
@wuju84: Dzięki za propozycję ale troszkę za mała jak dla mnie.
@hauhauu: Zawsze lepiej dołożyć i kupić coś porządnego ale wydaje mi się że nie jestem w stanie mieć z czego dokładać.
  • Odpowiedz
@bogdanski: @PtactwaWiele: @crowfire:
Wiem, że zadbane auto nawet z przebiegiem 350 tysięcy genialnie się sprawuje, wiem też że jest magiczna bariera u nas gdzie każdy kto chce kupić chce samochód do tych 200 tysięcy przebiegu ale patrzę też na możliwości samodzielnego sprowadzenia samochodu, a za granicą sedan z silnikami 1,6-2,0 potrafią często mieć przebiegi od 160 do 200 tysięcy w normalnych pieniądzach.

Pytanie kierowałem raczej, żeby
  • Odpowiedz
@PawMad: że Szwecji to Volvo jakieś. S80, S60, V70 D5 jest ekstra dieslem. W benzynach się nie orientuję, ale T5, T6 powinny być spoko. Generalnie te auta przy dobrej eksploatacji robią 500k km bez problemu
  • Odpowiedz
@PawMad: zależy na czym ci zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale najbardziej bezproblemowe są silniki 1.6 hdi 90 KM i z nowszych po lifcie 1.6 HDI 92 KM, ale po lifcie będzie ciężko w tych piniondzach coś dostać.
  • Odpowiedz