Wpis z mikrobloga

Tucznik powoli traci grunt pod nogami. Widać to doskonale. Coraz więcej problemów z mieszkaniem, sądem. Zaczął się rozglądać za sponsorami, a kiedyś się zarzekał ze nigdy nie będzie niczego reklamował itp (tak wiem,gruby oszust). Myśle ze rowniez próbował podbić do jakiejś sieci partnerskiej ale każda na pewno mu odmówiła. Widzowie go cisną. Mniej donejtow. Brak pomysłu na dymy. Nie ma parobkow, którzy by robili dymy za darmo i bez wywierania presji na tuczniki( czyt. Guzik). Został tylko sam z menelami. Z jednej strony go szkoda bo to co się tam działo w kwietniu to było złoto i przysporzył mi sporo beki. A z drugiej strony, dobrze mu tak. Trochę się w główce poprzewracało od kasy i mysli ze jest potężnym strimerem. Może to go czegoś nauczy aby wziąć się w garść i nie stopować dymów. #danielmagical
  • 11
@eltimero: Zdecydowanie zasluzył na to i zapracował sobie swoich zachowaniem i podejsciem do widzów/przyjaciół/rodziny od kwietniowego "złota", którego de facto nie byl tworca a jedynie tłem. Co do sponsorów to juz może się pożegnać z nimi po akcji z dzisiejszymi ciuchami. Idiota zamiast doić krowę to ją urżnał i to w bardzo nieładny sposób.

Dlatego uważam ze teraz Małysz ma szanse sie wykazac, powstaje luka w która moze trafi jesli sie
@eltimero: Przecież ten debil podczas "złotej ery" streamowania miał dwóch parobków za grosze, dymy same sie nakrecaly, żarcie i alko za darmo i do tego zadnych spraw sądowych. Gdy poczuł się wielkim jupiterem i zaczal latać z łapami najpierw na nowaka pozniej na ozka wtedy zaczely sie problemy prawne a nie jak on #!$%@? od dymow. Jego jedyny wklad w "dymy" to #!$%@? siebie samego i rodziny w sprawy sądowe. Ale
@Wladca_czipsow: wszystko się zgadza i mam to samo zdanie. Jakoś jak walili coś na suke czy wytwarzali inne dymy w kwietniu/ maju to był luz. Pały przyjechały i nic nie mogły zrobić. Problemy z sądem były u nich od zawsze bo Gocha nie płaciła za mieszkanie, nie zajmowała się fc bidulem itp. Shoty z dymów nie sa żadnymi dowodami w sprawie np o pobicia bo nie pokazują one bitki z Nowakiem