Wpis z mikrobloga

Mam od ch punktów na #gearbest ktoś wie jak to sensownie spożytkować? I drugie pytanie czy na każdym #casback jest taka chu* ze zwrotami z GB właśnie? 1% to troche żenada
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matti92: Zbieranie punktów już jest nieco bez sensu( ͡° ʖ̯ ͡°).Sama mam ok. 30k BG oraz 2,5k GB. Teraz wszystkie zniżki idą kodami, które wykluczają użycie pkt. A co do cashbacku na GB to Mirki polecają #yazing, dają 6%. Jeszcze nie założyłam tam konta.
  • Odpowiedz
No właśnie nie ma za bardzo do czego użyć korzystając z kodów, wiec chyba trzeba dać sobie już siana z 5 sekundowymi filmikami :D
  • Odpowiedz
@Matti92: @Bij00u: na gearbest jest dużo produktów w bardzo dobrych Flash Sale i Email Only price. Wtedy punkty bardzo się opłacają. Ja je ochoczo zbieram.
Na banggood rzeczywiście obecnie mało użyteczne.
  • Odpowiedz
@Matti92: prosta sprawa, nie napalać się na reflinki tutaj prezentowane, ale szukać tego co cię faktycznie interesuje. zazwyczaj nie będzie to we flashsale i będziesz mógł to zbić punktami. ja znalazłem tak dużo osprzętu domowego i do kamer sportowych i samochodowych. punkty spożytkowałem.
ostatnio też opisywałem kamerkę na którą nie było kodów obniżających i można było ją ścinać punktami....
dziwnym trafem po publikacji nagle kody się pojawiły ...
dlatego boję
  • Odpowiedz