Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Mam problem z WER Warszawa. Mianowicie, op5 zamówiony pdm tkwi tam od 23 września. Byłem u siebie na poczcie i nie mają paczki, miła pani sprawdziła w komputerze i śledzenie urywa się w werze. Podejrzewam, że jakiś pocztowy nosacz ukradł paczkę i już raczej nie dojdzie.
Pytanie do was - co mogę zrobić w tej sytuacji? Założyć spór na Paypalu czy działać coś przez stronę banggood? Zamawiam już nie pierwszy raz z Chin, ale nigdy nie miałem żadnych problemów z dostarczeniem.
#tracking #banggood #aliexpress
  • 14
  • Odpowiedz
@Koral_Koralowy: Witaj w klubie. Ta sama promo na banggood. Też zaginął w drugiej połowie września. Złodziejstwo na poczcie polskiej. Dziki kraj, cóż powiedzieć. To masowa kradzież. Kilkanaście przypadków na wypoku z ostatniego tygodnia dwóch. Co najmniej pięc z tego to pdm'y
  • Odpowiedz
@mirek-jurek: Widzisz, jesteś kolejny do listy. Tak sobie myślę czy nie zrobić doniesienia na Policję o kradzieży. Sęk w tym, że chinole raczej nie dadzą mi IMEI. A szkoda bo można by zblacklistować w PL. Niech złodziejstwo chociaż wie że ma trefny towar w dziupli.
  • Odpowiedz
@Koral_Koralowy
@GleboZgryz nawet mnie nie straszcie. Tak się cieszyłem, że paczka dotarła już do Polski a wy mówicie, że w wer Warszawa trzyma wiecznie. Może to jakieś fejkowe tracking? Nie wierzę, że tyle paczek ginełoby w Warszawie. Kurcze, trochę mi zależy na mojej paczce.
  • Odpowiedz