Wpis z mikrobloga

@gerwant2k: A co tu umiec? Kupuje online od 2006 roku i nigdy nie mialem tylu przypalow co na tych gownostronach.
Ebay zgubil mi jedna paczke przez siedem lat. Nigdy tak jak na ali dla biedakow mi sie nie trafilo zeby towar byl niezgodny z opisem czy zeby posali cos zupelnie innego niz zamawialem.
@gerwant2k: No spoko jakby dostawa trwala dzien lub dwa a nie ze po dwoch tygodniach sie okazuje ze zostajesz z niczym, tylko zoltke sobie twoj hajs potrzymal. Jedyne za co plus to to ze oznaczja ponizej wartosci i UC sie nie przyczepia.
@Solonez: wystarczy nie zamawiac gowna. chociaz to fakt bo kupilem lutownice i sie spalila po 2 uzyciu i banggood wysylal 2 ktorej nie wyslal bo nie dostalem i dostalem po 2 miesiacach refund. chinole to nie sa powazni ludzie, kiedys jaralem sie tymi smieciami teraz 10 razy sie zastanowie zanim kupie cokolwiek
@retrobajery: Zamowilem telefon za £200 i przyszedl nie ten soft, wgralem sobie sam wlasciwy ale gwarancja sie poszla #!$%@?. Nie zalezalo mi zbytnio bo to zadne pieniadze ale raczej juz nic tam nie kupie. Ogolnie typowy azjatycki syf i poruta. Byle jak byle zarobic na frajerach i kij z toba, reklamuj se jak chcesz. Nie jest to dla powaznych ludzi szanujacych swoj czas i pieniadze. ( ͡° ͜ʖ ͡
@Solonez: chlopie 200 dales zamiast pojsc do cex i kupic jakiegos samsunga czy lg? sam sobie jestes winien. ja tez do nich mam pretensje no ale oddali mi $50 za tablet wiec po sprzedaniu tego do cex wyszedlem ze strata paru funtow. ja tam im wiecej niz $100 nie dam bo lokalnie mozesz kupic prawie wszystko w podobnej cenie. za duze ryzyko.
nastepnym razem klam tak jak oni tobie klamia. za