Wpis z mikrobloga

Mam problem z #xiaomi #rn3pro, wczoraj telefon sie wyłączył po rozładowaniu, chciałem go naładować ale po podłączeniu do ładowarki telefon ładował się 2 sekundy, nagle przestawał na 2 sekundy i tak w kółko. Dioda powiadomień tak samo, gdy ładował się była czerwona przez te pare skund, następnie gdy telefon przestawał się ładować - gasła. Zostawiłem go na noc, żeby nie męczyć baterii, w kółko włączał sie i wyłączał. Niestety rano ten sam problem, telefon używam od roku, nigdy nie było żadnych problemów - az do wczoraj. Miał ktoś tak może? Możnatemu jakoś zaradzić? Dodam, że po podłączeniu do laptopa dzieje się to tamo, podłączenie do innej ładowaki również nei przyniosło żadnych efektów. #telefony
  • 15
@sweteer Zanioslem w pracy do elektronikow, okazało się, że gniazdo się odlutowalo ( bardziej różowy wyrwał mi gniazdo... Bo nigdy nie potrafi wyciągnąć tylko wyrywa). I jako tako działa. Z Chin zamówiłem za kilka dolarów cała płytkę, więc jak dojdzie wymienię i zobaczę czy będzie działać ( allegro jakieś 40 50 zł xd z Chin Chybq 16).
@Bialy_Mis: kręciłem, bez rezultatów :/ cóż podłącze go teraz na to ładowanie 3 sekundowe i wyłączanie telefonu, żeby przynajmniej dobić do 50% i chyba wgram nowy system na ten moment