Wpis z mikrobloga

Dajmy trochę atencji temu mirkowi to może w przyszłości wrzuci na mirko coś jeszcze lepszego.
Prawilny Mirosław @crimson_wind i bardzo prawilne #rozdajo.
W sumie to zawsze myślałem, że #rozdajo to ściema, a teraz mam na biurku nowiutkie słuchawki (ʘʘ) Paczka mimo, że z UK to doszła do mnie w ekspresowym tempie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pic rel tego co dostałem
Dzięki wielkie!
Pobierz
źródło: comment_PYLAAgbDhAoVS4La0hHWsDezoWrUYwYx.jpg
  • 3
@carlo497: to szanuje, moje ostatnie "rozdajo" skonczylo sie tak, ze po wyslaniu zaplaty uzytkownikowi @BenKelev on sobie poprostu zniknal. Troche slabo, ale jak ktos naprawde chce sie tak ponizac dla jakis groszy to juz jego problem lol.
@LuK1337: Ah, przypomniałeś mi, że też miałem podobną sytuację. To było coś w rodzaju "kto chce" bo sprzęt był bardziej niszowy i posłałem trochę grosza na wysyłkę. Mam nadzieję, że jak przepił te 10 zł to chociaż kaca miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carlo497: dokladnie to samo mialem xD Rozdawal on starego LG L9, nie zamierzalem go jakos uzywac etc bo wkoncu mam Mi 5s Plus ktory jest juz pare generacji do przodu. Chcialem sobie tylko przeportowac na niego nowszego Androida i byc moze zrobic jakis release na XDA.

[-- reklama --]
Jak ktos chce sie pozbyc jakiegos starego telefonu z 2012+ na qualcommie (MSM) lub OMAP4 to priv, najlepiej za darmo :3