Wpis z mikrobloga

Pisaliście kiedyś do telewizji z propozycją jakiegoś tematu? Bo zastanawiam się czy nie napisać im listu ws. tego proponowanego zakazu handlu, może jak będą gościć w studio kogoś ze związków zawodowych, zadali by pytania o kwestie które mnie ciekawią.

Na przykład bardzo chciałbym się dowiedzieć w czym handel ma być uprzywilejowany względem pracowników transportu publicznego, restauracji, kin, teatrów? Oni nie mają rodzin, nie chcą być z dziećmi? I dlaczego tylko markety? Co to pod batem tam ludzie pracują 24/7 ? Przecież mają dzień wolny na tygodniu w zamian. A co ze studentami dla których weekendy to jedna z niewielu możliwości żeby sobie dorobić w centrach handlowych i galeriach? I co ze sklepami internetowymi - zamykać jak Cejrowski? I dlaczego w ogóle zakazywać - nie może tego regulować wolny rynek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście są to pytania retoryczne, dowodzące głupoty tego pomysłu.

Zadałem jedno z tych pytań Piotrowi Dudzie z Solidarności na Twitterze i w odpowiedzi zostałem zablokowany, a w TV by im tak łatwo nie było się wymigać od odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #4konserwy #neuropa #pytanie #zakazhandlu