Wpis z mikrobloga

(mlask) witam witam sszs sztanger dwatysionceszesnasty. Ogunie miało być wczoraj recenzja sory ludzie, że nie wystawiłem bo zrobiłem ale nie wystawiłem bo miałem inną robotę do zrobienia w domu. Obowiązki mnie ściągały, dlatego nie wrzuciłem a dzisiaj postaram się wieczorkiem wam wrzucić ten tę recenzję gry. Ciekawy jestem czy na panpedże będziecie pisali co to za gra, czy to gra wojenna czy stragiegiczna czy inne tam rzeczy. Ta jak mówiłem no akat zrobiłem ale nie zdążyłem wrzucić. Miałem inne sprawy do wypicia niż to i tak macie za dużo filmików i tak. Musicie czekać. Ta jak mówiłem nie zawsze mam czas żeby od razu wrzucać. Jest tak takie dni, dzień, dni że nieraz nie mogę wypić naraz od razu. A musisie czekać. Benc


Pijany Sztanger przeprasza wizów i tłumaczy dlaczego nie wrzucił recenzji kasztanowego denaturatu.

Akat podczas oceniania walorów smakowych owego szlachetnego trunku nagle zaczęło mocno wiać w melinie a sam Sztanger poczuł się bardzo mocno zmęczony po robocie za Milą, zwalił się z wypierdzianego fotela na podłogę, resztkami sił nakrył się dywanem po czym zapadł w głęboki regenerujący sen.

#zarchiwumeliny

benc
#bonzo #gonzo #ojciecpijo #zgierskipej #gansterbenc #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #mateogonzalesdelalump #niewolnikazbestu #euckbadzap #gnik #kupsztal #atat #grandgnikbenc #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #pompasilapompaelo #buhahabenc #fanpeng #polskiyoutube #infodlafanowelo #elo #benc
RzecznikWykopu - > (mlask) witam witam sszs sztanger dwatysionceszesnasty. Ogunie mia...
  • 9
  • Odpowiedz