Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykałem się w wakacje z licealistką, ma 16 lat. Wydawała mi się bardzo poczciwą dziewczyną, okazało się, że szukała znacznie mocniejszych wrażeń. Rozstaliśmy się gdy zaczęła spotykać się z dwoma podejrzanymi typami i sama mi się chwaliła (nadal utrzymuję z nią kontakt przez internet) jak to jest super bo dają jej trawę i wódke. Spotyka się z nimi osobno (na szczęście...). Dziewczyna jest w 1 klasie liceum, wagaruje, oblewa sprawdziany, uważa, że marihuana to nie narkotyk i, że ogólnie świetnie robi, a to ja jestem debil, bo ją ostrzegam przed tym.

Co powinienem zrobić? Dać sobie spokój i pozwolić, aby dziewczyna zmarnowała sobie życie? Anonimowy donos na policję? Że ktoś nieletniej daje narkotyki i alkohol? Jest sens coś robić? A może to ja jestem dziwny, a dziewczyna jest słusznie robi?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com

Co zrobić?

  • Nic 60.3% (88)
  • Donos do szkoły 2.1% (3)
  • Donos na policję 11.0% (16)
  • Donos do rodziny 24.7% (36)
  • Porozmawiać z tymi kolesiami 2.1% (3)

Oddanych głosów: 146

  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma potrzeby reakcji bo każdy decyduje za siebie i niech każdy robi to co uważa za słuszne -> najwyżej się przekona że jej to nie służy a jak nie to najwyżej selekcja naturalna weźmie górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@titus1: Nie znam nikogo kto by się zreflektował po dobrym koksie (a nawet po dobrej fecie) xD Jedynie miałem kolesia co był bliski 40, palił zioło chyba od podstawówki i mówił, że tylko raz spróbował heroiny ale nie spodobało mu się, za mocny odlot.
@Asterling: Nie jest według ciebie możliwe żeby po prostu się o nią martwił? A co z wolontariuszami którzy pomagają skrzywdzonym kobietom albo biednym - wśród których też są kobiety? Wszyscy chcą tylko #!$%@?ć? I jeszcze jedna sprawa. Zakładając że masz rację to skoro op nie tak czy i inaczej nie #!$%@? to dlaczego nie ma jej dopiec za to że mu nie dała? Jak to wyjaśnisz? Postawa psa ogrodnika ale czemu