Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, już trochę ochłonąłem po kradzieży samochodu, dlatego na rozluźnienie atmosfery wrzucam niezwykle przebiegłą ( ͡º ͜ʖ͡º) próbę zarobienia na mojej krzywdzie przez jakiegoś fana filmów kryminalnych. Sprawa oczywiście zgłoszona na policję niezwłocznie i dzień później kolegę zaprowadzono na komisariat w Strzelcach Opolskich, aby postawić odpowiednie zarzuty. Bawcie się dobrze, reszta w komentarzach ʕʔ

Dotyczy: https://www.wykop.pl/link/3962729/10000zl-za-wskazanie-sprawcy-lub-miejsca-pobytu-skradzionego-samochodu-bmw-m3/

#afera #kradno #oszukujo #bmw
źródło: comment_uPxmO9zPBHfnG5POBS2dL3kHtaCwZMIq.jpg
  • 81
@remindr: wszyscy się naśmiewają z gościa a przecież numer telefonu jest zarejestrowany na słup tak samo jak konto bankowe. Ktoś pisał, że lokalizcja telefonu itd. Ta jasne bo policja będzie się bawić w CSI dla jakiegoś ukradzionego auta. Nic nie robić a potem umorzyć. Tak działa policja.
Nic nie robić a potem umorzyć. Tak działa policja.


@ethics: raczej przybić innemu jak już kogoś złapią z innej sprawy. Tak działa policja. xd

@ethics: po 24h był na komendzie, więc albo policja działa tak sprawnie albo słupa na telefonie i/lub koncie zwyczajnie nie było.


@remindr: byłeś na policji i próbowali namierzać gości? jesli togrupa przestępcza to po zrobieniu prelewu i tak go nie zobaczysz. No chyba, że to
kolega był na tyle ogarnięty, ze podał nawet swoje nazwisko przy numerze konta, aby przelew przypadkiem nie wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@remindr: Przecież to nie tak, że istnieje jakiś bezpieczny bitcoin, czy coś. ;)
@remindr: odzyskałeś ? mój znajomy parę ładnych lat temu w Lublinie lub Warszawie miał podobnie, zawinęli mu auto spod galerii i mieli wszystkie jego dane, zgłosił na policje, a tam mu powiedzieli, że mają informatora, ale chce więcej niż złodzieje ( uwierzył złodziejom wrzucił kasę do kosza na śmieci i odzyskał auto, które było zaparkowane między blokami niedaleko galerii )
@cybul26: powiedz mi skąd by wiedział wszystko na ten temat ? złodzieje aut tak działają... nie mówię, że wszyscy... jedni kradną auta i od razu lecą do dziupli i rozbierają w ciągu nocy i rano jest już na giełdzie, inni mają założoną tablicę rejestracyjną z identycznego auta ( robią to dużo wcześniej ) i przeważnie ustawionych ludzi na granicy ( rzadko przebijają numery, już bardziej spawają połowę auta o ile jest