Wpis z mikrobloga

@franzie: na mirko tylu wolnych bolców, zrób tu casting, znajdziesz jakiegoś w miarę ogarniętego, wyprowadzisz za rączkę z przegrywu i będziesz mieć wiernego pieska na lata
@pestis: Mysle, ze podejrzewa ale ma #!$%@?. Nie ma to zadnej przyszlosci na 100% ale ciągle siedzi mi w glowie i troszku zatruwa życie.
Nie wiem, mam dziś feelsy z tego powodu, dlatego piszę na mirko jak na przegrywa przystalo
@franzie niestety, ale musisz coś zrobić, żeby ruszyć naprzód. Chyba, że nagle jutro spotkasz rycerza w białej zbroi, który Ci zawróci w głowie i odmieni życie. Czego Ci w sumie życzę mirabelko na dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franzie: dobrze Ci radzę, z tego co piszesz wnioskuję że atakujesz jakiegoś zajętego/niedostępnego, po co Ci taki? Masa tu chłopczyków którzy potrzebują by laska poprowadziła ich za rękę w kierunku spełnienia marzeń zwanym zaruchaniem, jak spełnisz marzenie takiego to masz go pod pantoflem, wiernego i posłusznego( ͡º ͜ʖ͡º)
@metrom: dobrze wnioskujesz, ale nie atakuje go, bo jeszcze mam wystarczająco rigczu, zeby nie brac sie za zajętego faceta.
To juz druga taka propozycja, chyba muszę zrobic casting na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franzie: pisząc "atakujesz" nie miałem na myśli dosłownego uderzania do pacjenta tylko tą skrytomiłość, po co Ci to? Zgorzkniejesz tylko, zaczniesz przygarniać koty i skończysz zjedzona przez nie gdy umrzesz w samotności wciąż wzdychając do tego co niedostępne
@franzie: też tak miałam, do dziś jak czasem spedzam z nim czas to mi się przypomni ten moment ale zazenowanie zamieniło sie tylko na 'xD'. Przechodzi szybko, a jaką ulge daje!