Wpis z mikrobloga

Mirki proszę Was o radę w sprawie szkła na wyświetlacz do #galaxys8 #telefony #samsung. W weekend uszkodziłem szkło w dolnej części wyświetlacza na dolnym pasku. Poszedł mały pajączek no i w miejscu uderzenia jest dziurka. Dotyk i wyświetlacz sprawny dalej. Postanowiłem zabezpieczyć to jakimkolwiek szkłem. Kupiłem wczoraj jakie udało mi się znaleźć w jednej z galerii. Natomiast co do jego jakości (odbija tak światło że nie da się użytkować na zewnatrz) mam ogromne zastrzeżenia.
Zamierzam kupić coś przez neta ale nie mam pojęcia co i za ile jest godne uwagi bo bardzo dużo jest tego na rynku dlatego proszę Was o radę. Nie ukrywam, że szkło może mieć na dole i na górze pasek jak w oryginalnym wyświetlaczu ponieważ przy okazji zasłoni mi to w pewnym stopniu uszkodzenie. Póki działa to zdecydowałem się na takie rozwiązanie ponieważ naprawa jest dość droga i chce ja możliwie odsunąć w czasie ;)
  • 4
Poszedł mały pajączek no i w miejscu uderzenia jest dziurka


@Czesiek_Alf: wiesz, że z dużym prawdopodobieństwem pajączek nie zostanie w miejscu, i będzie się powiększał? wystarczy np. wiązanie buta z telefonem w kieszeni żeby delikatnie się wygiął, i powiększył pęknięcie na cały obszar ekranu... moim zdaniem, daruj sobie szkło, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na szybszą naprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pajączek dotarł od miejsca uderzenia do krawędzi


@Czesiek_Alf: to szanse są mniejsze faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) technicznie jest możliwa wymiana tylko szybki (chyba jakieś tam patenty z ciekłym azotem), ale w praktyce efekt może być "różny". Wymiana całego przedniego panelu jest najlepszym rozwiązaniem, i nie tak drogim ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dzień przedsprzedaży wciskali mi ubezpieczenie za 900 zł, bo wymiana