Wpis z mikrobloga

@Aironic: Czyli jak widać w Polsce niestety nigdy nie mieliśmy "zdrowej" demokracji. Jeden plus obecnej sytuacji, że w chwili obecnej jest jako taka "równowaga" medialna, czyli TVP za PiS, TVN przeciw. Za poprzedniej kadencji obie te telewizje były za PO, może bez tak wielkiej propagandy ale sama sytuacje była w zasadzie gorsza od obecnej, ponieważ ludzie nie mieli dostępu do spojrzenia od drugiej strony w ogólnodostępnej telewizji. Teraz mają do
  • Odpowiedz
"równowaga" medialna, czyli TVP za PiS, TVN przeciw


@fransua: Nie. TVN nie uprawia chamskiej propagandy antypisowskiej, proopozycyjnej, prouchodźczej, prounijnej itd.
  • Odpowiedz
@Aironic: Dlatego w cudzysłowie równowaga. Ludzie mają do wyboru którą stronę sporu chcą wysłuchać, wcześniej drugą stronę mogli wysłuchać wyłącznie w niszowych telewizjach jak Trwam czy TV Republika.
  • Odpowiedz
@Kacc: No właśnie nic nie zrobił, prezydent w Polsce ma władzę tylko na niby. Przede wszystkim ma się ładnie prezentować i nie ośmieszać kraju za granicą, a z tego wywiązuje się bez zarzutu w przeciwieństwie do poprzedników.
  • Odpowiedz
Ludzie mają do wyboru którą stronę sporu chcą wysłuchać


@fransua: Co? Ja chcę wszystkie. Byle nie mówił Sasin, Jaki czy Piotrowicz... Resztę znoszę.
  • Odpowiedz
obiektywną ocenę


@fredperry: Kogo? Czego? Dudy? Po tym jak wielokrotnie zgwałcił Konstytucję RP, jakiej opinii byś chciał? Że ładnie wyglądał obok Trumpa? Miał niedawno szansę wybić się na swoje, nie chciał/nie mógł (nie obchodzi mnie), więc dla mnie jest już na śmietniku historii. Co zabawniejsze: dla PiS-u też. :))
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia: Generalnie wystarczy być świadomym człowiekiem. Jakiś mecz, jakiś teleturniej, transmisję z jakiegoś wydarzenia typu WOŚP mogę sobie oglądnąć. Ale żadne Wiadomości, Panoramy, chyba nawet Teleexpress upartyjnili. Wiedzę należy czerpać z różnych źródeł z Internetu – medium interaktywnego. Jedno z największych kłamstw XXI w. - 9/11 - bardzo szybko zostało zdemaskowane, choć oczywiście są ludzie, którzy wierzą, że WTC7 złożył się jak domek z kart w wyniku pożaru i uszkodzenia
  • Odpowiedz
@Aironic: @elkapitano6: Tak naprawdę to on miał rację. Główną siłą PO były media. Nawet teraz to widać, szczególnie gdy popatrzymy, kto maszeruje we wszystkich manifestacjach w pierwszym szeregu. O lisie to już nawet nie wspomnę.
  • Odpowiedz
plsuje sobie w morde, ze dalem sie nabrac na ta #!$%@? pacynke. ten glos na adriana bedzie mnie przesladywal do konca moich dni. gdyby byl komor, inaczej by to wygladalo, oj inaczej
  • Odpowiedz