Wpis z mikrobloga

@Pustulka: Tak czy siak totalnie nie zasłużyli po takiej grze na żaden punkt, dramatycznie słaby skład Arsenalu i dramatycznie słaba druga połowa. Nawet jak wszystkie dwie bramki Watfordu zdobyte nieprawidłowo. Nie ma nic pociągającego i atrakcyjnego w grze Arsenalu i ta drużyna w ogóle nie ma stylu.
Nie ma nic pociągającego i atrakcyjnego w grze Arsenalu i ta drużyna w ogóle nie ma stylu.


@parachutes: No to jest chyba najgorsze, że sezon 2013/2014 był ostatnim, gdzie grali wengerball od kolejnego nie dość, że wyniki są gorsze to jeszcze piach na boisku.
@Pustulka: Ale jakoś do ostatniego sezonu ten styl pojawiał się i zanikał, a teraz prawie w ogóle go nie widzę. Grali ładnie może z Koln, może jeszcze jeden mecz. Wiem, że tego Ozila bronicie i twierdzicie, że jest w topie kreatorów ligi, ale ja nie mogę na niego patrzeć.
Wiem, że tego Ozila bronicie i twierdzicie, że jest w topie kreatorów ligi, ale ja nie mogę na niego patrzeć.


@parachutes: W jakiejś alternatywnej rzeczywistości Wenger spisałby teraz projekt budowania drużyny wokół Ozila na straty, obu gwiazdorów w zimie i ściągnął na ich miejsce Fekira z Lemarem, ale to jest niemożliwe z wielu powodów.
@Pustulka: W ogóle jak można stawiać na Iwobiego, jak Wilshere jest zdrowy. Ten pierwszy ani nie stworzy okazji, ani nie umie zagrać szybko na małym dystansie. Welbeck też mógłby odejść, bo 50% sezonu znowu będzie leczył jakieś kontuzje. Dzisiaj nie zszedł po urazie?