Wpis z mikrobloga

Podotykałem, pobawiłem się, brakowało czajnika Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chodził mi po głowie zakup parasola, ale się już wyleczyłem.
Były jeszcze telefony, ale telefon jak telefon oraz hulajnoga i ninebot.

W paczkach było to co na zdjęciu, a więcej zdjęć z wystawy tutaj: https://imgur.com/gallery/EptXX
pssst @Hannahalla twój palec na garnku się załapał.
@cebula_online dzięki za event, na przyszłość dajcie znać na mirko czy gdzieś zabrałbym kilka rzeczy których nie było, kamery, rękawiczki, szalik, kable xD byle dotknąć, ja pojechałem poodtykać za frajer, aby nie musieć kupować, aby zaspokoić ciekawość i raczej nie byłem sam. Brązowy misiek przyczepiony do parasola jest z nim czy oddzielnie?

#mifanfestival #xiaomi #cebulaonline #tomisiepodoba
źródło: comment_8e7NAgZNN0ZwUDA947ln0v4ubhk44F3W.jpg
  • 12
@Froto: oo nie wiedzialem ze sie wybierales
Mialem chec pojechac zobaczyc głównie to co Ty... nie elektronike ;) no ok... bryknąłbym się hulajnogą :)
Pewnie nie było też szczoteczki
@Froto ja się zakochałem w Note 2 także warto było przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ninebot też spoko, ale za wysoki trochę jestem na takie zabawy
@Mato: To mnie telefony nie interesowały za bardzo i dużo czasu nad nimi nie spędziłem, aby nie rozbudzać fantazji o zamianie mojego mi5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Froto Mi5 here. Tylko ten Note mnie oczarowal, MI Mix jakoś mi nie podpasowal, Mi6 też.

Jakbym miał zmieniać to tylko Note 2, bo Note 3 okropny
@Mato: byłem tylko na chwilę, ale to nie ma moją wagę, więc nawet nie siedziałem tam długo, fajny fajny i taka wiedza mi wystarcza ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Hannahalla wybacz, mało obracam się w środowisku Mirkow w stolicy, ale to chyba Ciebie zapytałem jak na tym jeździć żeby się nie zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mato: Wysoki blondyn z brodo?

Zabiłeś się? Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylka dla Ciebie jedyna sensowna wersja Ninebota to International - z regulacją wysokości tego czegoś między nogami :D
@Hannahalla zgadza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zabiłem się, ale lydkami skrecac jest ciężko ostro, więc zgadzam się ze ta wersja jest bardzo nie dla mnie :D skręcanie to dramat. Ale hulajka świetna, podoba mi się
Brązowy misiek przyczepiony do parasola jest z nim czy oddzielnie?


Między innymi brązowy misiek i parasolka były nasze. Oczywiście to oddzielnie produkty, ale nie starczało już miejsca, żeby zamontować zabezpieczenie, więc zostały podczepione w jednym miejscu ( )
@Froto