Wpis z mikrobloga

@Pliseq: lewaczkow boli dupa, ze rezydenci to prawdziwi patrioci i walcza o podstawowe dobro rodakow. Przy korycie sie juz rozsiedli, o Polakach zapomnieli
  • Odpowiedz
@Aironic: Powiem wam coś odnoście stajku rezydentów. Dla mnie to oni mogą wyjeżdżać, oni nam nie robia łaski że chcą leczyć w Polsce. Zwiększylibyśmy nabór na medycynę i chętnych nie będzie brakować- jest 30 osób chętnych na jedno miejsce na medycynę na dowolnej uczelni w kraju. A tak po za tym po co oni dalej prostetsują skoro szydło obiecała te 5tyś pensji?
  • Odpowiedz
Dla mnie to oni mogą wyjeżdżać, oni nam nie robia łaski że chcą leczyć w Polsce. Zwiększylibyśmy nabór na medycynę i chętnych nie będzie brakować- jest 30 osób chętnych na jedno miejsce na medycynę na dowolnej uczelni w kraju.


@Mr_Gray: facepalm.png
  • Odpowiedz
@Mr_Gray: To co zacytowałem. Na wszystkie "lepsze" kierunki jest więcej chętnych niż miejsc. Dostają się po prostu najlepsi. Wolisz, żeby leczyli cię mierni, ale partii wierni? Poza tym, gdyby oni wyjechali, powiedzmy 3 roczniki, to potrzebowałbyś 6 lat, żeby wyszkolić nowych na ich miejsce. Co w tym czasie? Umieranie+?
  • Odpowiedz
Starzy to nadrobią.


@Mr_Gray: Gdzie ty żyjesz? Mój niemłody lekarz rodzinny nie dość, że przyjmuje w przychodni, domu pomocy społecznej, to jeszcze na pogotowiu świątecznym (czynne codziennie po 18). I jeździ jakimś gratem. Może buduje dom, czy coś, ale jak on by miał jeszcze #!$%@?ć za młodego co wyjechał, to by rodzinę zobaczył dopiero na emeryturze, o ile by jej dożył.
  • Odpowiedz