Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Proszę mi wybaczyć ale stwierdziłem ostatnio że Xiaomi to gówno jakich mało. Ceny po których sprzedają te swoje cuda są niskie to prawda, ale na litość boską pomyślcie ludzie, chińczycy nas zadepczą. Poza tym spróbujcie sobie odblokować bootloader na tym ich "sprzęcie" nie dość że trzeba przejść proces weryfikacji czystośći rasowej to i tak ich świetny soft do odblokowywania sie #!$%@? podczas tego procesu...
  • Odpowiedz
@donsalamanca: obarczac chinczykow za wlasna nieporadnosc, to juz nawet nie jest brak rigczu.
Xiaomi sprowadzane z chin to nie sa telefony dla wszystkich.
Jesli nie chcesz miec jakis wiekszych problemow, wbijasz global bez potrzeby odblokowywania BL i uzywasz.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Drogi panie konkretny model to Redmi 4 note Global kupiony w polsce, pan sobie poczyta wcześniej a potem osądza ludzi. Najpierw był problem z otrzymaniem smsa zwrotnego ze względu na limitowanie internetu przez rząd chin a teraz kiedy już niby mam uprawnienia to Mi unlocking tool sie wypieprza, i pełno tego na forum. Także brawo za argumenty...
  • Odpowiedz
@donsalamanca: ale w jakim celu chcesz odblokowac ten telefon skoro masz globala?
Chcesz wgrywac custom romy? No to musisz byc przygotowany na niedogodnosci. Poza tym smsy nie przychodza bardzo czesto z informacja o zgodzie BL, zgoda to po prostu mozliwosc sciagniecia softu po zalogowaniu sie na miunlock.
Jedyne co to ewentualne problemy z odblokowaniem BL, ale w 95% wypadkow jest to wina uzyszkodnika (nie pisze o obecnych problemach z mi5x i
  • Odpowiedz
@donsalamanca: no to skoro nie ma globalnej awarii, a przesledzilem jeszcze en.miui.com narzedzia, to robisz cos nie tak jak powinno to byc zrobione.
Skoro wszedzie dziala u ciebie sie krzaczy, to ciezko o jakies inne wnioski. W tym momencie pisanie ze hurr durr xiaomi gowno jest tak mocno srednie.
  • Odpowiedz
@rzeznikmocy tak odchodząc od tematu na chwilę. Te 72h to pewniak, czy jest szansa, że odblokuje go wcześniej?
Aaa i jeszcze różowej telefonu sie spodziewam... na tym samym koncie odblokować czy nowe?
  • Odpowiedz
@KLIFord: Odblokowywałem na różnych kontach bo każdy telefon miał swojego właściciela. Dłużej niż 72h nie czekałem, zazwyczaj miałem już możliwość na kolejny dzień po napisaniu prośby.
  • Odpowiedz