Wpis z mikrobloga

Postanowiłem skończyć przygodę z Hearthstone, bo zabierał mi zbyt wiele czasu. W związku z tym postanowiłem oddać konto komuś innemu.

Konto jest dość stare - założone na EU jeszcze przed wejściem w życie podziału na Dzicz i Standard. Odblokowane przygody (wszystko z BRM, LOE, ONIK, 3 części NAXX), z każdego rozszerzenia od początku gry kupione po kilkadziesiąt pakietów. Łącznie 55 kart legendarnych, w tym 36 dostępnych w standardzie, zdecydowana większość kart neutralnych i rzadkich. Dodatkowo około 2000 pyłu i 1500 złota. Ponadto ponad 30 rewersów kart!

Oddam to konto jednej osobie na Mirko. Zasady:
1. Zielone konta nie biorą udziału (mogę zrobić tutaj jakiś wyjątek, ale osoba z zielonym kontem musi się bardzo mocno postarać, by przekonać mnie do tego, że nie założyła konta tylko po to, by wziąć to konto)
2. Trzeba zrobić rysunek (ręcznie) nawiązujący do mojego nicku. Rysunek należy wrzucić w komentarzu do tego wpisu. Na zdjęciu musi być widoczny pseudonim twórcy napisany ręcznie.
3. Termin do dzisiaj do godziny 21:00. Zastrzegam sobie prawo do przedłużenia tego terminu do jutra (głównie w przypadku małej liczby zgłoszeń).
4. Konto dostanie osoba, której rysunek mi się najbardziej spodoba (niekoniecznie najładniejszy, kreatywność też jest istotna).
5. Ogłoszenie wyników w ciągu kilku godzin od zakończenia.
#hearthstone #rozdajo #rozdajozadarmo
  • 26