Wpis z mikrobloga

Wchodzi człowiek na zagraniczne fora o grach i widzi, że większość nie może się zdecydować co ogra w październiku bo tyle świetnych tytułów - nowe Mario, nowy Wolf, Forza 7 etc. Same tytuły triple A.
Tymczasem w Polsce jak w lesie, wchodze na GOLa a tam wszyscy się jarają drewnianym elexem który wygląda jak pierwszy gothic z gorszymi dialogami xD
#gry
kulaty - Wchodzi człowiek na zagraniczne fora o grach i widzi, że większość nie może ...

źródło: comment_Xdvf2I04Ac4hCgJ9yhSlPlr06UiHKoQD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Lucky_Nuke: widziałem u wonzia, może zagram jak dostane klucz do recenzenckiej bo nie wiem kto u nas dostanie, ale już wiem po tej godzinie jakie to jest drewno xD
  • Odpowiedz
Jestem niemalże na 100% pewny, że nowy mario będzie dużo lepszy od elexa. I tak, masz rację nowy mario jest bardzo ambitny, zdecydowanie bardziej niż elex.
  • Odpowiedz
@kulaty: Tak sobie myślę, że mój powyższy wpis jest bezwartościowy, to chociaż napiszę dlaczego xD

W Wolfa i South Park też sobie na pewno zagram w swoim czasie, ale z tych gier chyba najbardziej jestem ciekawy właśnie Elexa. Jak tysiące osób w Polsce, dzięki Gothicom odkryłem cRPGi, dalej uważam, że mimo licznych wad, to są świetne gry. Gothic 3 mi nie przypadł do gustu, ale Riseny ogrywałem z przyjemnością, szczególnie pierwszego
  • Odpowiedz