Wpis z mikrobloga

Mirku @robertx, chciałem się odwołać do tego Twojego wpisu LINK

Co za ponury absurd, że gość który jest odpowiedzialny za moje auto zarabia więcej niż gość odpowiedzialny za moje życie...


Kolego, a co powiesz na to:

Wśród najpopularniejszych pozostają: Borys Szyc - ma stawkę 25 tys. za dzień zdjęciowy (tyle brał za "Przepis na życie"), Joanna Brodzik - 14 tys. zł za dzień w "Miłości nad rozlewiskiem", Anna Mucha - 8 tys. zł za "Prosto w serce" i tyle samo za "M jak miłość", Marcin Mroczek - 7 tys. zł.


Albo na przykład na to:

Według zestawienia serwisu Sportingintelligence.com polska T-Mobile Ekstraklasa zajmuje 26 miejsce pod względem zarobków. Piłkarze zarabiają u nas średnio 110 tys. funtów rocznie (ok. 600 tys. zł, czyli ok. 50 tys. zł miesięcznie!) - to ok. 12 razy więcej niż średnia krajowa płaca w Polsce.


Świat musi być zdrowo walnięty jak płaci pielęgniarkom, lekarzom, nauczycielom, rolnikom i wielu, wielu innym tak mało, a piłkarzom, czy aktorom takie absurdalne pieniądze.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #takaprawda #protestlekarzy
  • 1
@shinigami26: Żadnemu z wymienionych przez Ciebie reprezentantów zawodów nie płacę osobiście - więc nic mi do tego ile zarabiają, jeśli ktoś jest w stanie im dać takie pieniądze - ich sprawa, a mi nic do tego.