Wpis z mikrobloga

DOT 2210 na zdjęciach wyglądają ok i cena 460 za komplet. A ogólnie jaka może być najniższa wartość bieżnika? W obecnych mam 4mm i podobno juz sie nie nadają ale mógłbym na przód założyc dwie lepsze a na tył 4mm.
  • Odpowiedz
@RadiOBagdaD: Bieżnikowane są głośne, nigdy nie wiesz jak byly robione i jakie maja parametry a znam jedną osobe ktorej taka opona podczas jazdy normalnie strzeliła.
Uzywane tez nie wiesz na co trafisz, jak byly przechowywane i czy nie maja defektów. Opony zimowe starsze niz 6 lat to tylko na śmietnik.
Jak nie chcesz wydawac kasy duzo to bierz Debice Frigo HP2, nowa opona dębicy, dobrej cenie a jej etykieta nie odbiega
  • Odpowiedz
@Wojtas9: Celuje bardziej w używane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic podjadę może gdzieś, gdzie sprzedają stacjonarnie i pomacam czy guma nie jest jakaś stara ( ͡ ͜ʖ ͡) 800-1000zł za opony to dla mnie za dużo.
  • Odpowiedz
@RadiOBagdaD: No to jedyne co moge pomoc to to zebyś sobie wybił z głowy kupowanie tych dunlopów. Kupiłem auto na Michelin alpin z bieżnikiem tez 7mm piękne opony wszystko super, ale miały 6 lat. Nie radziły sobie w żadnych warunkach. Żadnych.
  • Odpowiedz
@Wojtas9: Zapewne masz rację. Ale też dużo zalezy w jakich warunkach się jeździ i jak często. Ostatnią zimę przejeździłem na Firestonach z bieżnikiem 4mm i nie było najmniejszego problemu z jazdą. Dlatego nie szukam nie wiadomo czego za nie wiadomo ile. Wszystko będzie lepsze od moich obecnych zimówek nawet bieżniki. Dzięki za rady, będę szukał dalej.
  • Odpowiedz
W zimie głownie trasy o ile to można nazwać trasą bo z jednego miasta do drugiego to w dwie strony masz 60km i to dwa razy w tygodniu i raz miesiącu trasa rzędu 200km. Po swoim mieście jeżdżę sporadycznie max 20km tygodniowo.
@ScaRRyMaN:
  • Odpowiedz