Wpis z mikrobloga

@DonislawDev: 2 godziny samego wrysowywania wzoru, proszę Pana. Razem z wypalaniem około blisko 20 godzin wyszło. Trochę zabawy z tym jest, zwłaszcza ze smoczą mordką, bo najbardziej się rzuca w oczy, a popalić nie jest trudno.
Również pozdrawiam i zdrowia życzę ^^
@SethARS: świetna praca :) wiem ze szczegóły są ważne, ale najbardziej chyba mi sie podoba faktura tła :)

zawsze w skejce wypalasz? czy próbowałeś moze też w czymś innym? :)
@mar0uk: pierwszą prace robilem na desce potemkupilek 2 arkusze sklejki i do tej pory na niej wypalam.ostatnio zamowilem troche drewienek. Jak bede mial na nie pomysl to zuzyję
@SethARS: @mar0uk: nie wiem czy wiecie ale ogólnie lubie patrzeć jak ktoś coś robi z drewna jakieś głupoty, na yt obejrzałem tego no z tydzień ciągiem by się uzbierał :P


Wołajcie mnie do waszych efektów, zawsze to motywuje do działania i robienia czegoś a nie siedzenia na dupie.
@mar0uk: nie zabezpieczalem nigdy. Zostawiam to dla ew. klienta. Na taka deske mozna dac lakierobejce i dopasowac kolor do wystroju wnetrza. Tak przynajmniej uwazam i sie pędzli nie tykam :D
@KosmicznyPolityk: ja tez sie jaram drewnem. Obserwuj moj tag z wypalankami to bedziesz na bieząco :D tez lubie drewno ale poki co latwiej kupic pirograf niz skompletowac narzedzia do stolarki, o roznicy w powierzni pracowni nie wspomne. Wypalac moge w kotlowni przy piecu :)