Wpis z mikrobloga

elo Mirki,
Właśnie dostałem mandat za przekroczenie prędkości na drodze: Lokalizacja Nowe Miasteczko/326.390/DK3/PNZ.1.022

Ograniczenie prędkości 40 km/h
Prędkość pojazdu: 90 km/h

Zrobili tam jakieś roboty drogowe i wpadłem na radar. Wycenili mi koszt przejazdu na 400zł + 8pkt albo 500zł bez pkt.
Da rade to jakość obejść? odwołać się czy cokolwiek aby albo uniknąć mandatu albo zmniejszyć go?

Jest to mój pierwszy mandat, zawsze na tej drodze było 90 km/h jechałem późno w nocy i nie zauważyłem radaru i zaraz przed nim ograniczenia.

Pomoże ktoś?

#mandat #motoryzacja #radar
  • 15
@kptant: przebudowali droge, wylecialem z zakretu a tam nagle radar i zaczalem hamowac, szczerze to przekonany bylem ze tam bylo ograniczenie 80/60 km/h ale padalo i byla ciemna noc, a na papierze ktore otrzymałem pisza ze 40 km/h. wiec zonk
@mortasmortas: hahah dzieki, mam ten sam problem. szukam dorywczej roboty i nic znalesc nie moge zaczyna brakowac mi kasy na zycie a tutaj jeszcze taki mandat. Pod filmikiem jest duzo komentarzy z podobnych sytuacji do mojej, widac nie ja jeden ... :/
Da rade to jakość obejść? odwołać się czy cokolwiek aby albo uniknąć mandatu albo zmniejszyć go?


@luka-szsz: Możesz troszkę ściemnić że nie wiesz kto akurat kierował pojazdem i trochę poodbijać piłeczkę ze strażą miejską, może będziesz miał farta i się uda.
no nic wykorzystam moze ten formularz do odwołania się, jak to nie zda egzaminu to poprosze o rozłożenie na raty na 10 miesięcy po 50zeta :D najwyzej nic nie bede jadl :D ehhh qurvva... ostatnio cos za bardzo zycie daje mi popalić :/