Wpis z mikrobloga

@harpiowata:
Administrator grupy "TAK dla uchodźców - NIE dla rasizmu i ksenofobii":
Administrator grupy "TAK dla uchodźców - NIE dla rasizmu i ksenofobii":

Administrator grupy "TAK dla uchodźców - NIE dla rasizmu i ksenofobii":

  • Odpowiedz
  • 0
@Oczy przeczytałeś ten komentarz, swoją drogą? Jak dla mnie on jasno mówi, że chodzi o cywilizacje która chce wytępienia uchodźców, nie bez powodu jest w cudzysłowie.
Nie widzę tutaj niczego rasistowskiego i ksenofobicznego, jakby napisała "mam nadzieję, że cywilizacja europejska upadnie", bez tego odniesienia... Wtedy tak.
  • Odpowiedz
@harpiowata: "cywilizacja, ktora chce wytępienia uchodzcow"
czytasz czasem swoje wypociny przed wysłaniem? twoje chochoły, twoja sprawa, nikt normalny nie chce nikogo eksterminowac tylko ogrwniczyc a najlep8ej zakonczyc przyjmowanie leni zarobkowych z Afryki
  • Odpowiedz
@harpiowata: jak sie czujesz dotknięta to zglaszaj nawet na policje kazdy wpis, i nie napisałem ze zachwalanie eksterminacji to heheszki tylko trolling i prowokacja
ja sie nawet nie odnosze do wpisu tamtej kobiety na fejsie tylko do Twojej wypowiedzi "cywilizacja, ktora chce wytępienia uchodzcow" ktora jest absurdalna
  • Odpowiedz
no tak, czyli jak ktoś pisze na wypoku, że trzeba kogoś zniszczyć, to to są heheszki i durne wpisy, a na fb to już poważna groźba?


@harpiowata: generalnie na fb bliżej do poważnej groźby, bo wypok jest bardziej pseudoanonimowy. Sama nie podałaś imienia i nazwiska w profilu, więc zakładam że to truizm, ale jak trzeba to było rozpisać to bardzo proszę. Czy dostaniesz główną za znalezisko? Nie wiem, o głównej
  • Odpowiedz