Wpis z mikrobloga

@benzdriver: @Apollo_Vermouth: Jak rozmawiałam z zespołem, to oni mają taką taktykę nie dawania podwyżek - zawsze znajdują powody na nie. Sytuacja była dziwna i trudna. Miałam być do przyuczenia jako asystent, a ostatecznie bez dużego wdrożenia wymagali, że ogarnę sama projekt, przy okazji zawalając mnie projektami małymi i czasochłonnymi.
@oluchna: kto się okazał wałkoniem? Gość pod którym chciałaś pracować i poduczać się od niego czy ogólnie szef firmy? Ostatnio byłaś bardzo zadowolona, że trafiłaś do wymarzonej pracy pod gościem od którego możesz się uczyć. Planujesz pracę dalej w branży czy zmieniasz na coś całkiem innego?
@Napleton: Na wejściu miałam z tym kolegą projektować, ale szefostwo doraźnie rozdzieliło nas - mnie wzięli do projektów w galerii handlowej i kolegę, do prac nad koncepcjami w ofertach. Na bieżąco od innych dowiadywałam się co dalej powinnam była zrobić i jak firma funkcjonuje. Właśnie nie wiem czy ja byłam za słaba, czy oni nie przemyśleli organizacji naszej pracy.
Nie mniej słabo w piątek informować mnie, że nie chcą dotrzymać warunków,
@oluchna: gdybym miał coś w projektowaniu to pewnie bym się odezwał ( ͡ ͜ʖ ͡)
Myślę, że chcieli Cię postawić pod ścianą informując w piątek o sytuacji- zgodzisz się na mniejsze zarobki z braku alternatywy i jakoś przesiedzisz u nich dłużej.
Pytam o plany, bo sam się zastanawiam czy dalej siedzieć w budownictwie.Szukam cały czas swojego celu w życiu i liczyłem, że może podsuniesz ciekawy pomysł
@Napleton: Cześć! Właśnie mija mi pół roku u nowego pracodawcy. Firma jest jedną z większych w swojej specjalizacji i jestem mega zadowolona. Ludzkie podejście do pracownika. Nie wykonuję projektów, ale może kiedyś...
@oluchna to jeśli mogę spytać to czym się zajmujesz jak nie robisz aktualnie projektów?
Zauważyłaś może żeby nadszedł ten mityczny rynek pracownika? Jest w czym przebierać czy dalej szukają dzbanów za pół darmo?