Wpis z mikrobloga

Mijają 3 miesiące na dietach pudełkowych. Za mną bodychief, maczfit, nice to fit you. Od środy znów wracam na dwa tygodnie do bodychief bo dowiedziałem się, że można tam również rezygnować z różnych składników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie 3 firmy oceniam raczej na plus, jedynie w maczfit miałem małą przygodę z rybami. Dość sporo ości, nawet w łososiu się trafiły co poskutkowało oczywiście zmianą na inną firmę. W każdej jakość dań ok, nie trafiło mi się raczej nic starego. Czasami trafiają się mniej smaczne rzeczy, ale nie na tyle abym nie zjadł.

Jeżeli ktoś ma do polecenia coś innego niż 3 wymienione to niech podaje postaram się przetestować. Jedyny warunek to dostępna dieta minimum 3k kcal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś ma pytania to śmiało niech zadaje.

#dieta trochę #mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@mijagix: miałem już od nich przez miesiąc, wspominam ok. Jakoś często się nie powtarzały rzeczy przez ten czas. Jedynie najwięcej razy miałem na kolację tortilę ale to nie narzekałem bo była b.dobra :)
Co znaczy gówno daje? Biorę ciągle diety 3k i waga ładnie leci mi do góry. Nie wiem czego oczekujesz po diecie?
  • Odpowiedz